Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyok/izmosodok?

Így fogyok/izmosodok?

Figyelt kérdés
63.kg vagyok és 178 cm. Holnaptól elkezdek járni atlétika edzésre, heti hatszor 2-3 óra azt hiszem. Ezzel az edzéssel, plusz egészséges táplálkozással lenne valami látványosabb változás? És mennyi idő alatt?

2014. szept. 9. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Oh és lány vagyok:D
2014. szept. 9. 22:16
 2/8 anonim ***** válasza:
igen lesz eredménye, időt nem tudok mondani, de lesz eredménye egy idő után biztos
2014. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Osynho ***** válasza:
Az egészséges táplálkozás mit takar? Amennyiben kalória mínuszba kerülsz fogysz, ha pluszban vagy, akkor nem. Utóbbi esetén izmosodhatsz, ha olyan a tápanyagbevitel és az edzés.
2014. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem, hogy nem eszek semmi zsírosat, vagy amiben sok a szénhidrát, és úgy 1200 kcl-t fogok enni:)
2014. szept. 10. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
1200? O.O minimum a dupláját!
2014. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Osynho ***** válasza:
Fogyni fogsz, nem csak zsírból. Nem hogy izmosodnál, vesztesz is izmot. A heti 6, egyébként 2-3 óra edzés rengeteg és felesleges is szerintem.
2014. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az edzesek hetfotol-szombatig vannak, es en minden nap szeretnek menni:) es csak 1.5 ora xd
2014. szept. 11. 14:23
 8/8 anonim válasza:
Hány éves is vagy? Szerintem a heti hat edzés sok, főleg, ha rövidtávfutásról, gátfutásról van szó. Az izmoknak szükség van regenerációra, különben nem fejlődnek. Aktív sportolás esetén nagy fontos a szén-hidrát bevitel, különben nem csak zsírból, hanem izomból is nagyon sok fog lemenni, elsősorban az fog lemenni. Ilyen intenzív sportolás mellett sok táplálékot kell bevinni a szervezetedbe, hogy fejlődni tudjon az izomzatod. Amiket egyél: kb. mindent, ami nincs tele szintetikus anyaggal (kólát, meki-burger king kaja felejtő), és az alkoholt is hanyagold - egy pohár jó minőségű bor, vagy egy korsó minőségi sör az még használ is, de egy héten többet ne! Drogok szintén felejtő, nagyon keményen leépíti az izomzatot. Az étrendben legyen hús (több fehér, kevesebb vörös, de az is kell!), zöldség, gyümölcs mindenféleképp! Zabpehely reggel, vagy este nagyon jó, olcsó, nagy segítséget jelent izomfejlődésben, enyhíti a gyomorsavat, és a ráksejtek burjánzását is akadályozza. Este korán lefeküdni, hogy normálisan tudjanak regenerálódni az izomzatod! Ha sprinter vagy dobó leszel, akkor ezekre nagyon figyelj!
2014. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!