Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseteek Fogyni szeretnek,...

Segitseteek Fogyni szeretnek, de hogyan?

Figyelt kérdés
170cm vagyok 58kilo 14 eves lany. Szoval szeretnek lefogyni, es tudom hoy nincs helyi fogyas, de leginkabb a hasamrol szeretnek lefogyni mert a mellemmel es a tobbi fenek combommal nincs olyan nagy gondom. Szoval gondoltam hogx elmehetnek futni. Mennyi idot tavot hanyszor hetente kene futnom hogy kb 1-2honap alatt lapos hasam legyen? Milyen gyakorlatokat csinaljak futas melle? Nincs olyan nagy felesleg a hasamon dd en utalom. Vagy jarjak el kondi terembe? Es ott milyen gyakorlatokat csinaljak? Vagy tudtok kuldeni valami etkezessel kapcsolatos dolgokat? Elore is nagyonnagyon koszi

2014. szept. 14. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
itt a fogyokúrák kategóriájában olvasd el legalább az első oldalán található összes kérdéshez adott választ
2014. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!