Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezektől az életmódoktól lehet...

Ezektől az életmódoktól lehet hízni?

Figyelt kérdés

Ilyesmi, hogy pl.

- egész nap csak is kizárólag korpovit keksz,

- csak folyadék (kakaó, leves, stb.),

- egész nap, vagy akár 1-2 napig semmi, majd egy szelet csoki, rá citromlé, utána megint semmi,

- naponta egyetlen zacskó chips.

Közben zöldségek bármikor, koffein, és sport!

Tudom, őrülten hangzik, de légyszí a gúnyolódásokra nem vagyok kiváncsi! (Úgy sem hiszem, hogy csinálnék ilyen "kúrákat", de tényleg kiváncsi vagyok!)

Köszönöm


2010. jan. 20. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fogyni, csak az a baj, hogy utána a dupláját szedi vissza az ember. És nagyon egészségtelen, a zöldségek ellenére is.
2010. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez egészségtelen.vitaminhiányod lesz és felborol az anyagcseréd.tehát hízni fogsz.
2010. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
:))) ez szerintem csak arra való, hogy az ember jojózzon. semmi értelme. még ha mondjuk le is adsz valamennyit az egy két napos koplalással (ami csak víz lesz) azt utána szépen hájban hízod vissza . nem ér semmit ez így.
2010. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ez nem a legjobb mód a fogyásra.Ha ránk hallgatsz valami egészségesebbet választasz.Lehet vele fogyni,de könyörgöm ebben semmi vitamin és tápanyag nincs,teljesen vitaminhiányod lesz tőle.Tapasztalatból mondom én is csináltam ilyet h napi 1 szenvics v egész nap csak 1 üveg bébiétel 3 részre osztva..Lefogytam ,de nem voltam túl egészséges.Naponta 4-5 ször kéne enned sok gyümit,zöldséget,és nem ilyen egészségtelen dolgokat.Mert amit ide leítál azzal zsírt nem veszítesz.Ja ,a mozgás és a sok folyadék is nagyon fontos.Most is keveset eszem,de már egészségesebb vitamindúsabb dolgokat.Jól teszed h nem kezdesz bele ilyenekbe,ha fogyni akarsz akkor egészségesen tedd.:D
2010. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdezö HIZNI akar ettöl - de igy nem lehet.
2010. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!