Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell ahoz hogy a...

Mennyi idő kell ahoz hogy a hasamon a felesleges zsír eltünyőn és egyenes legyen mint régen vagyis lapos hasam legyen?

Figyelt kérdés

Most 185cm magas 95kg vagyok és még jelenleg nagy pocakom amitől már szeretnék megszabadulni vagy legalább a flére csőkkenyen a mérete , de napi 30-40 percet futok ugy hogy kocogok és sétálok ez igy jó zsirégető?

Az tudom cukros italt nem lehetne inni mert hizlal de 1 héten 2-3 szor bellefér ligh vagy zéro kola vagy fanta?

Hamburgert is belleférhet 1 héten 2 cer sültkrumplival?

De ha szendvicset eszem akkor a teljes kiőrlésű zsemle vagy kifli jo választás sonkával benne zöld paprika és kis majonéz rá?

De ezzeket nem eccere szem egyik nap csakegy hamburger menü , másik nap 2-3 szendvics és estére joghurt 2db kicsi megyes.

De ha ez nem jo étrend akkor milenne nekem javasolt ?

És napi 40 perc futás ellég ahoz hogy 1 hónap alatt legalább fogyak 10 kilot?


2014. szept. 23. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Irreális. Egy hónap alatt nem fogsz 10 kilót fogyni, főleg, hogy még a sültkrumplit és hamburgert sem akarod elhagyni s a mozgás se valami sok. Ha napi 8 órás kiképzést kapnál nem laza étrenddel, akkor elérhetnél havi 4-5 kilónál picit nagyobb fogyást, de 10 soknak tűnik úgy is. Persze kérdés, miből akarsz fogyni. Én a zsírból fogyást tekintem fogyásnak.


Kipróbálhatod a fentit, ha ezt tudod tartani, aztán meglátod. Senki a világon meg nem mondja, hogy Te, az ismeretlen mennyiségű és minőségű étrendeddel (mondtál pár fontos pontot, de annyi) mennyit fogsz fogyni.

Nem is értem, minek ez. Cselekedj és kiderül, elérkezik-e a siker s az mekkora. Ha az nem tetszik, még mindig szigoríthatsz, sokunknak amúgyis könnyebb fokozatosan, a testnek is megterhelő lenne a drasztikus váltás.

2014. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt maximum akkor fogysz 10 kilót, ha nem eszel semmit egyáltalán. De szerintem kevesebbet fogynál, mondjuk olyan 6-7 kilót. akkor, ha semmit nem ennél. Ha eszel akkor már lassabb.

[link]

2014. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az étrended meg szar, ebből semmit nem ennék meg... ja de, a zöld paprikát, meg a majonézt, ha csak tojásból és kókuszolajból és cukormentes mustárból készül.


light kóla, fanta, zero kóla se fér bele, igyál szépen vizet! Ezek helyett a kaják helyett meg egyél sok föld feletti zöldséget, az nem sok kalória, és húst.

2014. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fér bele se az üdítő se a hamburger. Napi 5 étkezés, sok fehérje kevés ch és zsír, vacsira már nincs ch csak fehérje + zöldség. Kalória mínuszban kell legyél. Heti 3x erősítő edzés + 3-4x tempós gyaloglás 40-60 perc. 10 kiló 3 hónap talán 2 és fél. Elsősorban a kajálásodtól függ a fogyás.
2014. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az hogy lehet hogy 98 kilo voltam mikor megmértem magam mielőtt elkezdtem a fogyokurát aztán 3 nap mikor ujból megmértem magamat akkor lement 3 kiló 95kilót utatot a mérleg , azalat a 3 nap alatt futóttam kb 40 percet , de akkor azza 3 kiló nem a hasról ment le biztos mert tudom onnan megy le utojára a zsir igaz?
2014. szept. 23. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Járj el köpölyöztetni,az leszed 5-6 centit két hét alatt.
2014. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1 hónap alatt éhezéssel lehet 10 kg-ot fogyni,a szervezeted is nagyon megterheli.Én 3 hónap alatt fogytam 12kg-ot,de semmi ilyesmit nem ettem és ittam,amit Te írtál.Pékáru csak reggelire (kifli vagy zsemle),tízórai általában 1 alma,ebédre leves és zöldség hússal,uzsonna joghurt vagy kefír vagy zöldség,vacsora szintén.

Igaz,én csak heti 3-szor edzettem,zsírégető stepre jártam.Illetve minden délután gyalog jöttem haza a munkahelyemről (2km).

Ha nagyon nem tudsz lemondani a hamburgerről és a coláról,akkor csak heti egyszer javaslom.Én nagyon szeretem a csokit,de csak heti 1 Túró Rudit engedek meg magamnak,nagyon ritkán kevés csokit.

2014. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi az a köpöjöztetés . mi a lényege még sosem hallotam és miért tud fogyasztani?

Budapesten holehet elmeni ilyenre és menyibe kerül?

2014. szept. 24. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!