Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy 2hete csak...

Mitől lehet hogy 2hete csak de. Eszek szénhidrátot, sok zöldség, gyümölcs, fehér husok, nem koplalok. Napi 40perc torna, és mégsem fogytam semmit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz a diétád, azért nem fogysz.
2010. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz.De mi benne a rossz?
2010. jan. 21. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért az a 40 perc elég kevés, ha nem tolod meg rendesen. Fussál 40 percet torna helyett, vagy még pluszban. Kábé a 40-ik percről kezdődik a kalóriaégetés...már amennyiben tényleg futsz.
2010. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Futni nem tudok elmenni, mert 8 hónapos a kisfiam, és nem tudom kire hagyni, mikor apa későn jön haza, azért tornázom.
2010. jan. 21. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
valakinek lassabban indul be a fogyás, fő a türelem, fehér kenyeret és tésztát meg a cukros sütiket felejtsd el , én január 1.je óta fogytam 3és fél kilót így, ha édesre vágyom update pudingot eszem, aszalt szilvával. igyál sokat mindig kajálás előtt, így nem kell annyit enned. én amugy mindig úgy fogyózok h az első 2-3 hétbe nem sportolok , csak egyre kevesebbet eszem, 'gyomrot szűkítek', és utánna kezdek el mellé rubint rékára tornázgatni napi20-40 percet.
2010. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ugrálókötelezz naponta min. 40 percet. :) De csak sportcipőben! A zöldségeket lehet egésznap, a gyümölcsöket inkább délelőtt egyed, meg az olyan szénhidrátokat, mint pl. kenyér, tészta, stb. De csökkentsd ezek bevitelét. Igyál naponta 2 litert, ez legyen ásványvíz, vagy zöld tea cukor nélkül. Hidd el, menni fog. :)
2010. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Olyan szempontból könnyű a dolgom mert nem vagyok édes szájú, sőt a kenyeret sem igazán szeretem, így könnyű nem enni. Nem adom fel, nagy az akaratom, csak most egy kicsit csalódtam, hogy nem fogyok.
2010. jan. 21. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám majdnem 9 hónapos,szülés után rajtam maradt a felszedett 10-ből majd 9 kiló,amit két és fél hónap alatt sikerült leadni,akkor kezdtem,mikor már nem szopizott a babám.

Én is így ettem,mint te,mellette hetente 4x kb. rékáztam,de sokszor csak 20 percet és nekem sikerült,bár nagyon kevés szénhidrátot ettem és azt is délelőtt,de sosem éheztem.Cukor és sima liszt elfelejtve.Szerintem az étrendeddel lehet baj,ha gondolod írj privit,szívesen válaszolok.

Egy 26 éves anyuka

2010. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia 26éves anyuka! Megtennéd, hogy te írsz nekem privit, mert valamiért nem küldi el, amit írtam.

Köszi

2010. jan. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!