Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel tényleg le lehet fogyni?...

Ezzel tényleg le lehet fogyni? Egy másfajta kérdésemre egy választ kaptam! Lent bővebb infó.

Figyelt kérdés

Minden étkezés után meginni egy citromlevet. Ez igaz?

Valahogy így írta a válaszoló: "Lehetetlennek hangzik tudom, de a tesóm így fogyott" :) Szóval kíváncsi lennék az értelmes válaszokra! Lehetőleg olyanéra, aki már tapasztalta! Igazából keveset eszem:D Nem rég kezdtem diétázni, ugyanis 13 évesen 99 kiló vagyok :( ...



2014. szept. 26. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz. Mindenki ismer valakit, akinek van ismerose, aki valami csoda modszerrel fogyott le...


Fogyas kaloriadeficittel mukodik, kevesebbet kell enni es tobbet kell mozogni. En is hittem a csoda modszerekben vagy 15 evig, de valahogy sosem sikerult lefogynom. Kb. 2 eve eszbe kaptam, azota egeszsegesen eszem, megfelelo mennyiseget, sokat mozgok es lam lam, karcsu is lettem.


Mashogyan nem megy. Ne higgy a legendaknak.

2014. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, persze, le lehet, de csak akkor ha elotte egy mekis bigmac menut eszel, esetleg 1-2 peksutit meg csokit....


Viccet felreteve, nem kell ilyen hulyesegeket elhinni, ezzelnem lehet lefogyni. Normalisan kell taplalkozni (kerulni a szenhidratot, sok feherjet-zoldseget enni) es nem art legalabb heti 2-3x valamit mozogni is melle- na ez tuti siker!

2014. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!