Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem olyan dolgoka...

Mondanátok nekem olyan dolgokat amikben alig van kalória?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
villanyoszlop
2010. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érted, hogy olyan, amit érdemes enni, de nem sok kalóriát tartalmaz, akkor a zöldségfélék meg a legtöbb gyümölcs. Ezek többsége 10 és 50 kalória között van (100 g-ra), ebböl böven ehetsz annyit, hogy tele legyen a hasad - ne érezz éhséget, de mégse legyen nagyon hizlaló. Persze ahhoz, hogy nem legyen bajod, kell még fehérje is, meg egy kevés zsiradék (különben sok vitamin nem tud felszivódni).
2010. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
káposzta.Szinte alig van benne.a Fogyisok gyakran esznek káposztalevest.Csak nem szabad tulzásba vinni meg kell adni a szervezetnek ami az övé
2010. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
abonett kenyér helyett. 20kcal/szelet és én 3at szoktam enni. ráadásul finom ropogós. megpakolod csirkemellsonkával(sok-sok fehérje!), paradicsommal, ubival, paprikával és tojással! isteni finom, tápláló és egészséges!
2010. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! írhattok még! első meg szimplán hülye :P
2010. jan. 21. 22:52
 6/8 anonim válasza:

parizer

80%-a víz :)

egyébként fogyókúrához tényleg a legjobb a sok zöldség, gyümölcs saláta. én 7 hónap alatt fogytam 20 kilót,...pedig semmi különös, csak egész nap ilyen mindenféle zöldből összefabrikált salátákat ettem puffasztott búzakarikákkal és parizerrel, néha egy kis párolt hús rizzsel,üres húsleves(zsírtalanítva) ,...és nagyon kell figyelni a rejtett energiabevitelre,...semmi üdítő, cukros ital,...csak ásványvít és polysweettel a tea.

2010. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

A zöldségek nem rossz ötlet, a parizert viszont asszem kihagyom :)

Egyrészt vegetáriánus vagyok, meg alapból is rosszul vagyok tőle!

2010. jan. 28. 15:25
 8/8 anonim válasza:
Víz. Levegő. Én úgy gondolom, hogy a papírban sem lehet sok. Asztalláb. Párna. Számítógép. Üveg. Kémény. Föld. Mondjak még?
2010. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!