Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve,1 hete...

El vagyok keseredve,1 hete kezdtem fogyókúrázni, de nem érzem h fogytam volna, lehet nem jó módszerrel fogyózom, h csinálhatnám jól?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés volt már+ sokszor leírtátok,de nekem nincs időm visszaolvasni(egyébként se tudnék m mobilról netezek). Melyik a hatásos,a 90 napos v a Norbis? Mit egyek,mennyit mozogjak. 100 kg vagyok, 1.körben 20t szeretnék leadni-de félek h nem m1
2010. jan. 21. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
1 hét alatt max 1 kiló EGÉSZSÉGESEN. 100 kilónál ez mondjuk lehet 1,5; 2 kg is. De ha már most feladod (mindegy, milyen módszerrel csinálod), nem fog sikerülni.
2010. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt egy kiló, de mozgással, ez az egészséges!
2010. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző, igen, ezt kihagytam, de úgy gondoltam, magától értetődő.
2010. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom feladni,csak elkeserített + elbizonytalanított h esetleg nem jól csinálom. Itt már párszor írták h ne egyek joghurtot,tejfölt. De akkor mit? Egyhangú mindig magában enni zöldséget.
2010. jan. 21. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
KEdves Kérdező! A fogyás üteme mindenkinél más. Van, akinél csak 2-3 hét múlva látszik valami eredmény, de ettől nem szabad elkeseredni. Folytasd és ha mindent jól csinálsz, akkor le fogsz fogyni, de ez egy lassú folyamat. Heti 1 kg-nál többel ne számolj. Én havonta 2 kilót szoktam fogyni. 100 kilóból is max. az elején 3-4 kiló víz megy le, utána beáll a heti fél-egy kiló fogyás, ha mindent jól csinálsz, de 7 naptól ne várj csodát!
2010. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ne csak zöldséget egyél: lehet gyümölcsöket is enni, csak meg kell válogatni, hogy milyet. Egyél leveseket, csirkehúst, teljes kiőrlésű kenyeret délelőtt és még rizst is (lehetőleg barnát).
2010. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A fogyás gyorsasága egyéni adottságok (pl. anyagcsere) függvénye. Én a Norbis módszerrel 2,5 hónap alatt 18 kilót adtam le. Sportolni nem volt lehetőségem, viszont úgy csináltam, hogy déli 12 óráig mindent megettem, utána pedig csak zöldség+víz, esetleg sovány hús. A sok víz miatt még csak éhes sem voltam este. Sok sikert!

24/L

2010. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!