Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy megakadályoz...

Mit tehetnék hogy megakadályozzam? (Tényleg nem viccelek) SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

13 éves vagyok 152 cm, és pár hónapja még csak 47 kiló voltam, de most már 69 vagyok.

Naponta több tábla csokit is megeszek, akár 2 kilót.

Sokat eszek még titokban is: pl.: a kérdés kiirása napján 3 Mars, és 2 tábla Tibicsokti is megettem, ebédre 2 tál gulyáslevest, főételnek pedig 1 egész sültcsirkét is megettem.

-Nem viccelek.

Sokan nem is hiszik el.

Már nem férek be az iskolapadba sem.

Az ágyamról is majdnem legurulok.

A hasam akkora már hogy hason nem is tudok feküdni.

SÜRGŐS LENNE NAGYON, MERT VAN EGY ZSÁK RUHÁM, AMIBE CSAK ÉPP HOGY BELEFÉREK!


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2010. jan. 22. 19:47
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

[link]

Bocs a minõségért, csak a telefonom volt kéznél.


És mivel nem készült jó fellvétel a pocakomról, ezért csak 1 cartoonisttel torzitott képpel tudom megmutatni a régit : [link]

2010. jan. 22. 19:51
 2/30 anonim ***** válasza:
17%
Hát te hülye vagy fiam:-D Ha én lennék az anyád, répát kapnál, nem csokit
2010. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ne zabáljál annyit. Tényleg nem viccelek. :S Ha ilyen fiatalon cukorbeteg akarsz lenni, akkor csak rajta. Mindenből egy tányérral egyél, de ne pakold tele, mert akkor semmi értelme. Napi csokievést heti 2 alkalom legyen max, és az se egy egész táblával. Igyál sok folyadékot, ásványvíz, vagy cukor nélküli tea. Egyél sok zöldséget, ezt lehet egész nap, gyümölcsöket délelőtt. És csökkentsd a kenyér- és tésztafélék bevitelét. Akaraterő, ennyi.
2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
És sportolj is valamit, ez kimaradt.
2010. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De sajnos nem tudok leállni.
2010. jan. 22. 19:57
 6/30 anonim ***** válasza:
Hashajtó :D
2010. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A fenti tanácsokat fogadd meg és sportolj valamit. Minden este felülések, torna, kondi, úszoda - ott van szauna is, az méregtelenít is.
2010. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Akkor ne állj le! KRETÉN... 5-600 kilós emberek is vannak, még van mit behoznod!
2010. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megállni, akkor miért kérdezed, hogy mit tehetsz? Próbáld meg legalább!!
2010. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Csak az a baj,hogy ha majd inzulinoznod kell. Akkor tényleg kín szenvedés lesz, mert ennek a felét se eheted majd. Gondold meg... Amúgy meg ha ezek nem ösztönöznek, akkor azt mondom, rohadt gusztustalan vagy. :DD Elképzelem, ahogy tömöd magadba a nagy bigmac-et és lekajálod a pólódat, ami már tök izzadt, főleg a gyűrődéseknél. És büdös is vagy. xD
2010. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!