Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért rossz az abonett?

Miért rossz az abonett?

Figyelt kérdés
Minden főétkezéshez szoktam enni 2 db abonettet. Semmilyen kenyeret nem eszek, sem teljes kiőrlésűt, sem fehérkenyeret. Az abonettel helyettesítem. Egyik előző kérdéshez írta valaki, hogy rossz az abonett. Valaki legyen szíves nekem elmagyarázni, hogy miért! Köszönöm szépen! :)
2010. jan. 22. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, tele van cukorral. Azt nem tudom, melyik fajtájával.

Nekem azt tanították, hogy azok az élelmiszerek a jók, melyek minél kevesebb átalakításon mennek keresztül. Az abonett elég sok feldolgozási folyamaton áteshetett, nem?

Nekem műkajának tűnik. Inkább akkor teljes kiörlésű magvas kenyér. De 2-3 db-tól semmi bajod nem lesz.

2010. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Napi 6 db-ot eszek, vagy 4-et, van, hogy a vacsit elhagyom. Szóval reggelihez és ebédhez mindig eszek 2-2 db-ot. Mindjárt megnézem, mennyi cukor van benne, nagyon kiváncsi vagyok! :)
2010. jan. 22. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem rossz csak inkább nasiként edd 2 étkezés között ha megéhezel. Főétkezésnél egyél nagy adag egésséges kaját, párolt-főtt húsik, zöldség...
2010. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Uh, rá van írva, hogy 100 g-ban a szénhidrát 86 g! ÁÁ :D Nagyon komoly. De a cukortartalom 1 db-ban 0,06 g. Mondjuk egy zacsi elég nekem 3-4-5 napig is, szóval nem olyan vészes. Köszönöm szépen a tanácsokat, ma is okosabb lettem :)
2010. jan. 22. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ugye mondtam, hogy mennyi cukor van benne. A múltkor kíváncsiságból megnéztem én is a boltban. Szóval, nem is olyan ártalmatlan kaja ez, nem?
2010. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Jah, a szénhidrát is cukor, csak hogy fokozzam a kedélyedet.
2010. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én válaszoltam az előző kérdésednél :)

ugye mondtam,hogy nem jó az abonett,vagyis jó csak legalább délután ne egyél belőle

2010. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amit én szoktam venni, abban 1 szeletben van 2,5 g szénhidrát, az nem sok.
2010. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
1 szeletben 0,06 g? Az nem sok! Szerintem egyed nyugodtan,nem fogsz elhizni töle! Legfeljebb vacsira hagyd ki!
2010. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

atlagosan 20kaloria van egy db abonettben!!

vacsira is nyugodtan eheto,en igy fogytam 2honap alatt 15kilot!!!!!

2010. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!