Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy amiota...

Miert van az, hogy amiota odafigyelek, arra hogy mit eszek hizok? Es folyton ehes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete figyelek ra, hogy mit eszek.. vagyis h rendszeresen egyek... reggeli ebed vacsi.... s ez mellett iszok is 2 l vizet naponta.... de folyton erzem h ehes vagyok..miert? +2 naponta 20 perc torna..eddig amig nem rendszeresen ettem szinte sosem ereztem, hogy ehes lennek....s most meg hiztam is... pedig fogyni szerettem volna....miert van ez? s hogy tudnek fogyni hizas helyett,??? AM 170/75 . 16/l
2010. jan. 23. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert nem helyesen táplálkozol. Valószínűleg nem eszel eleget vagy egyszerre sokat eszel és csak 3-szor. Ezért lenne jó, ha 5-6-szor ennél kevesebbet és akkor nem lennél éhes soha. Az nem jó, ha éhségérzeted van, nem csodálom, ha hízol tőle, mert akkor mindent elraktároz a szervezeted. Miket eszel? Leírnád egy átlagos napodat? Szerintem valami nem stimmel a diétáddal illetve ahogy mondtam többször egyél kevesebbet és akkor nem fog el az éhség.
2010. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oo.. suliban delelott 2-3 kifli + 1 alma..vagy valamilyen gyumolcs. . ebed delutan 3 kor. alltlaaban valami hus.... + vacsira delutan 5 korul yoghurt..vagy 1-2 szelet piritos kenyer.. alltalaban ezt szoktam...
2010. jan. 23. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kiflit hagyd el (mást egyél helyette), a pirítóst edd délelőtt és ebédelj korábban. Én ezt javasolnám. Több gyümölcsöt és zöldséget egyél, tojást, igyál teákat, azok majd talán jobban beindítják az anyagcserédet. Barna rizst és teljes kiőrlésű kenyeret is ehetsz korlátozottan.
2010. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi, és tele van szénhidráttal (kifli, kenyér, gyümölcsjoghurt). Mozgás kétnaponta 20 perc ÉDESkevés!
2010. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de suliban mit egyek? ha csak gyumolcsot eszek, attól nem lakok jol.. az ehseg erzet megmarad... teakat szoktam inni.. gyumolcsteat suliba.. + itthon zoldtea...

korabban ebedelni nem tudok.. mert akkor érek haza legkorabban.. neha szokott ugy lenni, hogy csak delutan 5 kor ebedelek, mert akkor jovok ki sulibol..s a sulinkban nincs lehetoseg ebedre jarni..

2010. jan. 23. 12:12
 6/9 A kérdező kommentje:

ha 2 naponta 20 perc keves, akkor mennyi lenne az elegendo? amugy Rubint Reka van ot perced? cimu tornakat szoktam csinalni mind a 3 reszt azt 20 percig.....az jo? vagy semmi hatasa?

s mit tornazzak inkabb?

2010. jan. 23. 12:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni ilyen kis műanyag ételhordó edényt (ilyen kisebbre gondolj) és abba azt pakolsz be, amit akarsz. Tehetsz bele egy kis barna rizst vagy rizi-bizit egy szelet csirkemellel és azt meg tudod enni 12 körül. Máris elmúlik az éhséged. Kell a főtt étel, nem csoda, hogy éhes vagy. Gyümölcstől nem lehet jól lakni (nekem pl. alma után rendesen ég a gyomrom, az nem főétkezésre való kaja), a kiflinek pedig magas a glikémiás indexe, ezért hamar megéhezel utána és csak ennél többet és többet. Ezért kell a lisztes és cukros dolgokat elhagyni. Én mondjuk joghurtot sem eszem és nem vagyok soha éhes.
2010. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még a fogyókúra gondolatától is éhes leszek. Főleg ha elkezdem...
2010. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csodálom hogy éhes vagy, ha én csak ennyit ennék végem lenne, pedig nem sokkal vagyok nehezebb mint te. 80 kilós fiú vagyok.

Ha nem bombázod szét az agyadat cukorral, édesítőszerekkel, lónyálakkal meg ízfokozókkal, akkor pontosan annyi kaját fogsz kívánni, amennyire szükséged van. Én például ha nem járok edzésre, egyszerűen nem vagyok éhes és nem eszek annyit.

Meg szerintem sportolj is valamit, de ne fogyás kedvéért, hanem azért mert szereted.

2010. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!