Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meik a legjobb élelmi rost...

Meik a legjobb élelmi rost tabletta?

Figyelt kérdés
Diétázom leszeretném adni a felesleges kilóimat,tornázom is,de a kaja utáni vágyat nehezem bírom,majd olvastam hogy az élelmi rost tabletta csillapítja az éhséget és teltség érzést ad.Valaki próbálta már
2014. okt. 9. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem hallottam még a "Meik" márkájú étrend kiegészítő gyártóról. Kipróbálod és megtudod. De a figyelmed elterelésére alkalmas lehet a magyar nyelvtan kifogástalan elsajátítása is!
2014. okt. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Meglehet a psziliumra gondolt a költő, de sok más is lehet. Van egy vicces mondás, nyalj sót, akkor inkább szomjas leszel. De aki éhséggel küzd ott a szervezet savasodása állhat a dologban, tehát még a candida is.
2014. okt. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem használsz búzakorpát ? Belekeverhető bármibe és a lehető legolcsóbb. Ne hidd azt, hogy a tabletta jobb.
2014. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

En probaltam DM-ben kaphato rosttablettat, de semmi hatasat nem ereztem, nem voltam kevesbe ehes miatta. Egy tablettaban annyira keves rost van, hogy 10-et kellene bevenni legalabb, hogy legyen ertelme.


Ha ehes vagy, egyel! Fogyozas alatt sem szabad ehezni. Egyel sok feherje, zsir (igen, zsir) es rosttartalmu etelt. A szenhidratokat vidd le olyan alacsony szintre, amilyenre csak tudod, attol fogsz fogyni, nem attol, hogy keveset eszel.

2014. okt. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Rosttablettát nem éhségcsökkentés miatt szedik, hanem emésztés és székletjavításért, mivel a belekben fejti ki a hatását, emészthetetlen, felszívja a vizet és kitágul, így könnyebben mozgatható a béltartalom.
2014. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 angelside ***** válasza:

Az éhség érzése önmagában nem baj! Csak a "civilizált" ember elszokott tőle, mivel bőséggel áll rendelkezésre élelmiszer, könnyen tudja pótolni.


"Éhezés" közbeni stressz a szervezetre jó hatást gyakorol! (Természetesen nem napokig tartó éhezésre gondolok, de 1-2 órába még senki nem halt bele, ha mellette rendesen és eleget étkezik.


Csodabogyókban ne higgy! Szerintem nem fog segíteni semmit.

2014. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél alacsony glikémiás indexű kajákat, semmi liszt vagy cukor, inkább fehérje, zsír; kevésbé leszel éhes. Ha rágnod kell, rágózz; ha csak olyan pótcselekvés lenne az evés csinálj egy teát vagy szopogass cukormentes cukorkát.
2014. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!