Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 6000 kalória...

Lehetséges, hogy 6000 kalória felett ettem?

Figyelt kérdés
Reggelire 3 virslit ettem, de azután ebédre egy HALOM palacsintát csoki szósszal és lekvárral. Most estére is rengeteget ettem ebből. Lehet, hogy 6000 kalória felett ettem ? Mi lesz velem ? :-S
2010. jan. 23. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
csinálj 10*20 gugolást, 10*10 fekvöt, 10*20 felülést és meghal az a sok gonosz kaloria.
2010. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ténleg ??
2010. jan. 23. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Huh, hát az igen. Mostanában rám is rámtör az evésroham, szóval én értelek. .S

Próbáld meg kompenzálni az elkövetkező 2 napban, hagyd el a szénhidrátot, és leginkább csak fehérjét egyél, és sok víz!

2010. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

énis zabálok:D:D

máskor nem ettem ennyit. lehet van vmi a levegőben:))

2010. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, ma én is így jártam. De tuti nem ettél annyit. 1 sima palacsintát számolj 80 kcal-nak + ami benne van 100-150 körül lehet, attól függ mennyire cukros.


(ha már itt vagyok én is leírom, mivel bűnöztem, remélem nem baj. mozi haverokkal, de szerencsére egy ember késett és már nem volt idő pop-corn-t venni, utána meg burger king... 1700 körül tartok. szóval tuti te sem ettél 6000 kcal-t nyugi =))

2010. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Hold éppen növekszik, nem csoda, hogy mostanság mindenki zabál. De nyugalom, 30-a után (remélhetőleg) változik a helyzet. Azt, hogy hány kcal-t vittél ezzel a sok palacsintával a szervezetedbe, nem tudom, de ne aggódj, ha egyszeri kilengésről van szó, semmi bajod nem lesz tőle. Csak ne forduljon elő többször :)
2010. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nemtudom mekkora volt az a halom, de szerintem olyan 3000 körül lehet ha mást nem ettél. Holnap egyél kicsit kevesebbet meg mozogj és akkor pont jó lesz :)
2010. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél ennyit mert idevonzod a Holdat a Földre.
2010. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is pont ma bűnöztem mozi miatt :) és ettem egy big macet meg egy sajtos mcroyalt :S nem sajnálom mert finom volt, de vacsira már csak egy almát ettem, és holnaptól vissza a régi kerékvágásba! :)
2010. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!