Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a hasamra...

Hogy lehet, hogy a hasamra megy a zsír?

Figyelt kérdés
Kb.1 éve nagyon lefogytam és mostanra sikerült visszaszednem annyit, hogy normál súlyban legyek. Viszont most elkezdett rám feljönni némi zsír, amit egyrészt nem értek, mert a mérleg abszolút semmi változást nem mutat, másrészről viszont annyira nem bánnám, mert egészségesebben néznék ki tőle. Arra gondolok, hogy vannak helyek, pl a csuklóm, karom, ahol borzasztó csontos vagyok, ilyen betöltetlen lyukak vannak a bőröm alatt jóformán.Viszont ami feljön rám, annak egy része a hasamra jön vissza,és ezt nem szeretném, mert akkor már zsíros lenne. Nem tudom, miért van ez,amikor sportolok is?! Hogyan tudnám elérni, hogy helyette inkább oda menjen, ahová tényleg szükséges?Ill. a zsíreloszláson később még lehet változtatni valahogyan?

2014. okt. 14. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez genetika, nem tudod irányítani, hova menjen. Az izmosodással már más a helyzet, nagyvonalakban amire edzel, az erősödik. A csuklód nem igazán, ott csak inak vannak, teljesen normális, hogy csontos, milyen legyen? Az én csuklóm is vékony s ez már így marad, nincs ezzel semmi baj. A karodra szedj fel izmot.
2014. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 angelside ***** válasza:
A hízás (elméletileg izomépítés is) alapfeltétele a kalória többlet. A zsírtartalékok "felépülési" helyei a genetika és az evolúció által determináltak.
2014. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy ezt már írták, ez genetika. Van aki hajlamosabb a hasi elhízásra.
2014. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lany vagy? Esetleg hormonproblemak? Arra jellemzo a has tajeki hizas
2014. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők általában hasra híznak. Ezt a szervezet ösztönösen teszi, hogy védje a petefészket.
2014. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!