Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és fogyni...

13 éves vagyok és fogyni akarok, de hogy?

Figyelt kérdés

A koromnak megfelelően szeretnék!


Jó jó tudom egészséges kaja. De én nem szeretem az ilyen kajákat, eszek majdnem mindent (chips, csoki, kóla meg ilyeneket NEM), de csak mértékkel! Szval nem sokat mozgok. Kb ennyi:

néha elsétálok az iskoláig (pár utca :DDD )

tesi óra

iskolában minden szünetben lépcsőzés mert le kell menni

nem eszek sokat, de mozogni sem mozgok sokat. 99 kiló vagyok! Úgy gondoltam előbb ez a zsírszegény, szénhidrát szegény, kis adagos "diétával" leadok valamit, és utána mozgok! Úgy értem, a fogyás ahogy beindul (kb ha leadok 5-10 kilót valahogy a kajával) akkor járnék kardiózni meg stb mert egyrészt szégyellem, másrészt meg nehezemre esik, ez van sajnos :D :(



2014. okt. 16. 16:18
 1/10 csontianyja válasza:
hát figyelj én éves vagyok és mostanság 10 kilót fogytam csak azzal hogy nem ettem sokat édességet egyáltalán. de az is igaz hogy mozogtam! mindig a szép ruhák és a karcsú alak volt előttem és ez nagyon hajtott! Vannak ilyen duci tornák már az is jó ha azt csinálod csak mozogj többet!!!!! remélem sikerülni fog! szurkolok!:))
2014. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csontianyja válasza:
14 éves vagyok* :DDD
2014. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az az egészséges étel, amit Te gondolsz... Igaz, erősen eltér az emberek egészségesség fogalma.

Remélhetőleg majd rájössz, hogy az egészség azért igencsak fontos, plusz az simán összeegyeztethető az élvezetes táplálkozással.


Ha valóban zsír- és szénhidrátszegény étrendet folytatsz, akkor koplalsz vagy túlzásba viszed a fehérjét (de inkább koplalsz). Na, az nem jó. 99 kilósan főleg sok kalória kell, hogy ne kapard a falat, ahhoz zsírt vagy szénhidrátot muszáj enned. Jobb, ha a zsírt választod, de az nem mindenkinek szimpatikus. Viszont szénhidrát és szénhidrát között is nagy a különbség...


Némi séta azért jó lenne, fura, hogy mások kibírják anélkül, nekem baromira hiányzik egy nap után. A Te súlyoddal futás vagy ugrálós mozgás eszedbe ne jusson, bár ahogy elnézem, ez nem is fenyeget.


Én életmódot váltanék, ahogy a saját helyemben is tettem.

2014. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem koplalok b+!!!! Eszem tojást (főtt) barna kenyeret meg ilyeneket meg salatákat!!! -.- És mindenből, amit anya főz, csak KEVESET! ha ez neked koplalás sajnálom.. a széndhirátszegény diéta nem egyezik a koplalással!!! Kösz azért a választ, na pusz
2014. okt. 16. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyi, valamit tuti rosszul csinálsz, ha gyakorlatilag egy mázsa vagy és nem vagy égimeszelő! Szóval nem kéne fellengzősen beszólogatni olyannak, aki segíteni akar!
2014. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Cukormentes kólát ihatod mértékkel, de a cukrosat felejtsd el! Még mértékkel sem kell a chips és a csoki. Cukor, só és zsír pont nem az, ami neked kell.

99 kilósan nem lehet túl nagy élvezet mozogni. Bizonyos mozgásformák hanyagolandóak is, amíg nem fogsz le diétával valamennyit.

Minden fogyókúrázónak előbb meg kell tanulnia, hogyan működik a teste és meg kell ismernie az ételeket. Ehhez az interneten rengeteg segítséget találsz. Sokan nem is hiszik, hogy minden egészségtelen, hizlaló ételnek el lehet készíteni a diétásabb alternatíváját.

Mikor sulis voltam napi szinten ettem a chipset és a csokit. Ma már egyiket sem kívánom. Édesszájú vagyok továbbra is, csak tudom, hogy készíthetek magamnak egészséges finomságokat, amik nincsenek tele mesterséges anyagokkal.

2014. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom
2014. okt. 17. 09:17
 8/10 anonim válasza:
Szia! En is hasonlo vagyok hozzad, 15/F 94 kilo. En iden nyaron fogytam 6 kilot nem nagy megeroltetessel :D. Heti 60 km bringaval es kevesebb kaja sok salata meg gyumi. Iden nyaron en is tervezek egy nagyobb fogyast, naponta 14-17 km bringaval es veszek berletet az uszodaba ( 1-1,5 ora intenziv uszas megteszi a dolgat;) ) meg lefaragok kicsit a kajambol is de azert marad a tojas meg a kenyer meg szalami de sok zoldseg meg sali. En chipset ritkan eszek ( nem vesz anyum es ha nem latom nem kivanom :) ). Probald ki esetleg te is az uszast sokat izmosit hidd el es nem farszt ugy el mint mondjuk 1 ora kocogas. Remelem tudtam segiteni es hajra!
2014. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) 🎀
2014. okt. 27. 22:15
 10/10 anonim ***** válasza:
az uszas segit, es jo a ducibb embereknek is, mert nem a labon van a suly igy nem terheled azt!
2014. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!