Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha bunozok, attol meg fogyok?

Ha bunozok, attol meg fogyok?

Figyelt kérdés

Elgyengultem ma es vettem 2 sajtos rolot, ami 800 kcal. Ha a nap tovabbi reszeben csak 500 kaloriat eszek, akkor nem rontottam el ezt a napot? Lesz benne bosegesen kremleves, illetve 250 g turo, tehat ehezni nem fogok.


Nincs erom ugy edzeni menni, hogy lehet, mar fel 9-kor elrontottam az egesz napomat...


2014. okt. 17. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha bűnözés alapján a bankrablást érted, akkor a börtönben valószínűleg fogyni fogsz!
2014. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne ilyen bután fogyókúráznod...
2014. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elgyengülésnél rontjátok el...Nem a két sajtos róló miatt.


Az a baj, hogy amíg nincs akaraterő, addig frászt sem ér az egész.


Ha annyira nagyon szükséged van sajtos rólóra, akkor inkább építsd bele a diétádba.


Én azt nem értem, hogy ha rendesen mozog az ember, akkor bármit ehet, lényeg a mérték. Ezt miért nem lehet felfogni?


De nem, inkább kigrammozzátok a kaját, majd amikor nem bírjátok, egyszerre betömtök x db péksütit.


Hát ha ez így jó nektek!

2014. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem fogom beepiteni az etrendbe, mert nem akarok ilyen szrokat enni.

Miert is buta??? Butasag figyelni a kaloriat, es a tapanyageloszlast?? Akkor mi a nem butasag, zabalni a zsiros szalonnat meg rantottat?


4 honapja ELOSZOR bunoztem!!!

2014. okt. 17. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem sz@rok, normális kaják, csak az agyadra ment a fogyókúra. És akkor életed végéig nem eszel ilyet? Vagy mégis mit gondoltál?
2014. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi a sajtos roloban a normalis?? Lisztes, izfokozos, zsiros.

Neked azt is nehez elkepzelni, hogy valaki liszt es cukor nelkul eljen?

2014. okt. 17. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem belefér egyszer :) 11 kg-ot fogytam 4 hónap alatt és volt hogy ettem péksüteményt vagy egy kis csokit a megadott kalóriámon belül :)
2014. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a baj a zsíros szalonnával vagy a rántottával? Nagyon hatékonyan lehet fogyni velük és rendes ételek (főleg, ha házi a szalonna). Nagyságrendekkel jobbak, mint a sajtos roló.


Nos.


Ha megeszel 2 sajtos rolót, az lehet butaság, pillanatnyi elmezavar, akaratgyengeség, de nem bűnözés. A drama queen tinik olyanokat találnak ki... Régesrég el van terjedve ez a kifejezés a fogyózók kilengései kapcsán, de máig nem szoktam meg, soha nem is fogom. Én sosem mondok ilyet, akkor sem, amikor fél kiló datolyát tolok be, miközben szénhidrátszegény életmódon volnék alapból :D KCKO, mondanák a redditesek (keep calm and keto on). Mindig ezt mondják a kilengőknek, ne foglalkozzon vele, menjen tovább az úton, felesleges a bűntudat. Igazuk van.


Ha ez Neked elrontás (nekem is az lenne), akkor határozd el igen keményen, hogy máskor ilyeneket nem teszel. Ha van valami igen reális oka az elgyengülésnek, akkor meg is akadályozhatod (viszel magaddal ételt, mindig jókat eszel, ilyesmik). Én a ropogós cuccokért vagyok oda, de miért vennék ostyát vagy kekszet, ha itthon is tudok magropogóst csinálni házi csokival? Bár nekem egyszerűbb, nem egykomponensű és szénhidrátdús bolti cuccoknak semmi esélyük, gluténeseknek pedig végképp nem. Nem étel, nem vonz. Ezzel együtt volt pár ostyás esetem... Úgyis túlteng bennem a szabadságvágy, néha rebellis vagyok. De ha az életmódom a legjobb nekem, akkor nem akarok kitörni belőle s azért elég jó érzés, ha a saját magadra szabott saját szabályaidat tartósan betartod, nem? Én szeretem :)


Amikor még fogytam, igaz, nagyobb fölöslegből, akkor is voltak kilengéseim. Legfeljebb lassították a fogyásomat, na és, nem kergetett a tatár. De ha már megettél valamit, akkor mi értelme van keseregni rajta? Én olyankor átállok igen szolid ételekre a nap további részében és kész, s a következő napon jobban figyelek.

2014. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!