Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha másfél hét alatt nem...

Ha másfél hét alatt nem fogyok egy kilot akkor most már menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

nincs sok sulyfeleslegem 60 kilo vagyok egy két hetediétázok és nem fogytam semmit pedig minennap mozgok vmi cardiot.

Most bezabáltam kész hogy összezavarjam kicsit..ujra neki állok a diétanak pedig kaloriaminuszosan eszek elégetem a sporttal és odafigyelek a hus zöldség alap ilyenek és még se fogyok:( emeltem a sporton is kicsit.

Ha most se fogyok le menjek orvoshoz mi baj lehet? mert elvileg aki diétázik sportol már egy hét alatt fogy egy klot én semmi és már rosszul érzem magam:((((


2014. okt. 10. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság. A fogyás nem lineáris, és nem indul be rögtön.

Ha nem tudsz türelemmel lenni, akkor inkább bele se kezdj. Ez nem olyan, hogy megrendeled, és jön.

2014. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, ne hagyd abba. Figyelj oda, hogy a napi 2,0 liter víz is meg legyen... előbb-utóbb beindul a fogyás, illetve majd mutatja a mérleg is!!!
2014. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"mert elvileg aki diétázik sportol már egy hét alatt fogy egy klot"


Nem igaz, helyesen így szól a mondat: Aki egészségesen zsírból fogy, az maximum 1kg-ot fogy hetente. Szó sincs arról, hogy ez lenne a minimum, főleg nem kisebb súlyfelesleg esetén.

2014. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!