Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van bármi értelme a sportolásnak?

Van bármi értelme a sportolásnak?

Figyelt kérdés
mindenhol azt írják hogy nem segít a fogyásban blablabla......akkor mire jók pl a rubint réka dvd-k? az alakon mennyi idő után látszik meg ha pl minden nap seggtornázok rékára?
2010. jan. 24. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem biztos, hogy az a legjobb minden fogyókúrázónak, aminek a kazettáiból és DVD-iből egyesek meggazdagodnak.


Mozgás nélkül nem lehet egészségesen fogyókúrázni, aki ezt állítja, az hülye. Viszont nem mindenkinek ugyanaz a megfelelő mozgás. Van, aki nem bírja a megerőltetőt, neki könnyebb kell. Nem vagyunk egyformák, nem egyforma a szervezetünk, és akik túlsúlyosak, más-más mértékben túlsúlyosak, van, aki nagyon, már életveszélyesen (van, aki az ágyból se bír felkelni), és van, akin csak pár plusz kilócska van.

2010. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Jó kérdés,,rajtam csak pár kg van azt hittem tornával megszabadulok tőlük,,,de ha mozgom éhes vagyok és többet eszem mint kellene,,ha nem eszem akkor pedig nem bírom a tornát!
2010. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
12:49 - Nem mindegy, hogy mit eszel és milyen tempóban.
2010. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
Sport nélkül nem fogsz normálisan lefogyni, maximum koplalással és akkoris megereszkedett ronda bőröd lesz, a sport feszesít és egészséges is. Persze, ha úgy sportolsz hogy futsz két órát és utána megeszel 12szelet sütit meg 42 szendvicset, akkor ne csodálkozz hogy nem fogysz tőle, sőt! Egyébként ha mozogsz arra figyelj, hogy 20-30perc után indul meg a zsírégetés, tehát az első fél órában nem fogsz kalóriát veszteni. De a rendszeres sport mindenképpen segít csak ne add fel két hét alatt, lassan növeld a terhelést és ne egyél többet mint most akkor sem ha a mozgástól éhesebb leszel
2010. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
a sport igenis segít. mert inkább sportolni kell mint fogyókúrázni. én azt eszem amit akarok(igaz semmit sem viszek túlzásba) de mellette napi szinten intenzíven mozgok legalább 30-40 percet,és semmi gond nincs a súlyommal, és a testem is feszes, nincs narancsbőröm. régebben nem sportoltam és látványosabban rosszabbul néztem ki.
2010. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Diéta+Sport. Aki nemképes rá h betartsa, az törődjön bele hogy szarul fog kinézni. Lehet példát venni a testépítőkről!
2010. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és a 2 az együttműködik, nincs olyan hogy csak az egyiket csinálom mert a másik nemtettszik!
2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy hogy van e értelme?a sporttal és ahelyes táplálkozásal úgy formálod a tested ahogy te akarod,a sport sok mindenre megtanít és még egészséges is leszel
2010. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!