Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Min.10 kilót szeretnék leadni,...

Min.10 kilót szeretnék leadni, a 13 hós kisfiam mellett. Arra gondoltam veszek egy steppert - kicsi a lakás - szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés
Mennyit kéne a stepperen lennem egy nap? Futni, elmenni itthonról nem tudok sajnos, mert nem tudom kire hagyni, a lakás meg kicsi egy elliptikusnak, vagy szobabiciklinek. Nem izmosodni szeretnék, hanem fogyni csak. Minden tanácsnak nagyon örülnék!
2011. szept. 17. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

rendes bringád van? vegyél rá ülést és mehetsz bringázni a gyerekkel


alkalmas babakocsival akár futni is járhatsz


nagyon sok konditeremben van gyermekfelügyelet is


egy összecsukható futópad is elfér egy kis lakásban is

2011. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, bringa+gyerekülés a legjobb. De vehetsz gyerekhordozót is, így sétálhatsz, kirándulhatsz vele.
2011. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Stepperrel tapasztalata valakinek? Valaki aki azzal fogyott?
2011. szept. 17. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
nézd, 0 mozgásnál jobb, de nem mozgatja át az egész tested
2011. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

diétát nem írták neked Achilleszék, pedig anélkül az egész testsúlycsökkentés nem más, mint a véletlen játéka.

ugyan is több mozgástól még lehet hízni, fogyni vagy testsúlyt tartani..

nem tudom mennyire megoldható, de ha mondjuk én itthon lennék egy csöppséggel, akkor a mellkasomra kötném (vannak jó rögzítő "kötések") és kimennék lépcsőzni. így nem mentek messze az otthonodtól, ha bármi kéne, és állóképességedtől függően 0,5-3 órán át is edzhetsz.

persze én panel házban élek, ahol ide építettek nekünk egy nagy lépcsőt :)

2011. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!