Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek titeket minél többen...

Kérlek titeket minél többen írjatok mit csináljak?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 58kg.nem tartom magam kövérnek de a hasamon és derekamon meglátszik minden falat.sportolok rendszeresen de a fenekem lassan teljesen elfogy persze mellette eszek rendesen.egyszer próbáltam fogyózni de akkor is csak az apró fenekem lett ennél is kisebb...próbáltam hasizmot az sem segített egyszerűen nem akar eltűnni.mit csináljak?
2010. jan. 24. 12:47
1 2
 1/11 anonim válasza:

elösször is én 160 centivel vagyok 55 kiló...

szerintem NE fogyózz!!ha rendszeresen sportolsz,előbb utóbb majd megjön az eredménye.:)ja és ez attól is függ, hogy mit sportolsz,és milyen mennyiségbe.Seggre szoktál dolgozni?nekem is inkább csak összement,és nekem is volt ilyen derék meg hasizsír..:Sén vettem egy bíró ica dvd-t,ami pont erre va kidolgozva, 6 hét után már eredménye is volt.:)

2010. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
fitnesz...
2010. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miket eszel?

Állítólag nem segítenek a célzott területi gyakorlatok, alkattól függ, honnan megy le először, és hova rakódik le leginkább az étel.

Viszont semmiképp ne koplalj, mert az csak árt. Neked nincs szükség fogyókúrára, úgyhogy a diéta helyett inkább egyél mindent mértékkel és leginkább tápláló és egészséges kajákat, és szánj elég időt az étkezésre, a túl gyors evés nem tesz jót pl.

2010. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: Mennyi idős vagy? Ez nagyon nem mindegy.
2010. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

igazából az a baj hogy mindent megeszek amit megkívánok csoki,péksüti,hambi és talán a legnagyobb gond hogy nem ismerek határokat:S

most elkezdtem azt hogy ugyanúgy eszek mindent amit megkívánok de csak mértékkel.Amúgy futok minden nap meg néha súlyzózás,hasizom stb.

2010. jan. 24. 13:04
 6/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok ezért nem szeretnék fogyózni vagy ilyesmi nem érzem hogy most szükségem lenne rá...később majd ráérek ezzel vesződni :)
2010. jan. 24. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:
És mennyi időt szánsz az egyes étkezésekre? Mit szólnál, ha elkezdenéd kicsit figyelni az étkezésre szánt időt? A főétkezésekre szánj legalább fél órát, az édességekre is 2-10 percet (attól függően, mi), és ne hagyd ki a zöldséget és a gyümölcsöt. Nem tudom, szoktál-e főzni, ha nem, itt az ideje, hogy elkezdd. :-)
2010. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem sok időm van enni hétközben,ugyanis suli után pont annyi időm van hogy hazaszaladjak gyorsan egyek valamit és futás vissza edzésre.edzés után szoktam egy jót vacsorázni ami ugye pont nem jó reggel viszont lusta vagyok előbb kelni hogy enni is tudjak így suliba becsengetés előtt van kb 5-10 percem hogy befaljak egy szenyót.de igyekszem változtatni ezeken :) főzni nem nagyon szoktam sajnos/szerencsére mamám most költözött hozzánk és ugye nincs is annál jobb és hízlalóbb :D :S
2010. jan. 24. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:
A reggelire egyelőre csak hétvégén figyelj (ha annyival korábban fel tudnál kelni, az mondjuk nem lenne rossz), vagy készítsd el te a szendvicsed, az ebédre és a vacsorára viszont minden nap szánj kb. fél órát. A gyors étkezés is probléma, nem rágod meg rendesen a falatot... stb. A fogaidnak se tesz jót (nekem pont idén mondták fogászaton, hogy észrevehető, hogy leginkább a jobboldalon rágok, és a baloldalt kevésbé használom, mert a baloldali fogaim jobban fogkövesednek, mindkét oldalon kell rágni, eddig fel se tűnt, hogy a baloldali rágást elhanyagoltam).
2010. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jójó figyelni fogok és köszönöm a hasznos tanácsokat :)
2010. jan. 24. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!