Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak vacsorát eszek, azzal...

Ha csak vacsorát eszek, azzal lefogyhatok?

Figyelt kérdés
Egyszer mutattak a Fókuszban vkit,aki azzal fogyott 1 hónap alatt 11 kg-t h csak este evett!
2010. jan. 24. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hülyeséget! Pont este...bár lehet, hogy forditott volt a napja és éjszaka dolgozott.XD

A napi 1x evés amugy sem jó módszer a súlycsökkentésre...

2010. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Tuti nem..épp az h este nem nagyon szabad enni.. am az biztos h sokat kell inni (VIZET!)
2010. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha napi csak egyszer eszik valaki és mondjuk az nem több 800-1000 kalóriánál vagy még kevesebb, akkor simán fogyhat. mivel a napi kalóriaszükséglet minimum 1200 kalória , persze függ attól, hány éves ,hány kiló, férfi vagy nő. én úgy fogytam elég sokat , hogy naponta egyszer ettem (nem fogyókúráztam , idegi alapon nem tudtam enni) és akkor is általában estefelé egy kis müzlit . az más kérdés , hogy miután fogyott valamennyit az illető és elkezd rendesen enni, vissza is fogja hízni. tehát értelme nem sok van a napi egyszeri evésnek.
2010. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Tudományosan bebizonyították, hogy ha az ember este eszik, akkor nem hízna jobban ,mintha nem éjjel ennél.

Sportolás, Sportolás,Sportolás!

Az étel jó, miért akarja megvonni magától minden nő! Nem kell elhíni!

2010. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%

Sőt, ne is egyél. Legyél Te is fényevő, mint a Fókuszban!

Idiot!

2010. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy érzed, de ha egész nap éhezel, közben a gyomorsav marja szét a gyomrod, attól még beteg is leszel.


Szerintem ha kevesebbet eszel mint szoktál, akkor mindenképpen fogyni fogsz, de minimum napi 2x egyél.

2010. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező? Te még hiszel a mesékben és az RTL Klubban?


Akik így fogyókúráznak, a lehető legrosszabbat teszik. Ha érdekel miért, írj privát, mutatok valamit.

2010. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!