Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetvegente mennyien jarnak...

Hetvegente mennyien jarnak konditerembe?

Figyelt kérdés
Budapesten, szombaton 10-13 kozott sokan szoktak lenni? Nem egy marhahires konditerembe jarok, de hetkoznap is szoktak lenni 3-5-en.. Hétvégén vajon tobben vannak?
2014. okt. 23. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Pesti vagyok, még csak nem is Magyarországon, de itt nálunk hétvégén többen vannak, mint hétköznap. Nincs suli, az emberek jobban ráérnek, meg az egy hétig fogyókúrázok is mindig hétvégén dobják be magukat, hogy na majd mostantól járni fognak. Aztán ahogy a kevesebb szabadidejükből kell lecsípni, hétköznap, be is fejezik.
2014. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk hétvégén kevesebben vannak főleg dél körül. Mondjuk hétköznap délelőtt is elég kevesen vannak, én egy ideje este 6-7 fele tudtam csak lemenni, akkor tele volt. Hát jó kérdés, szombaton még lehetnek, akik pénteken valamiért nem voltak. Vasárnap szerintem üresebb.
2014. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szombat dél körüli időszak megjósolhatatlan, mert függ az időjárástól, az évszaktól, az edzőteremtől, a környező ünnepektől :D Legalábbis szombaton már voltam úgy a teremben, hogy dugig volt tömve, meg úgy is, hogy egyedül voltam. Most, a hosszú hétvégén már ma kegyetlen volt, mindenhol szinte sorban kellett állni, egymást kerülgettük.


De általában a vasárnapok nyugisak, és a hétköznap délelőttök is. A legborzasztóbb a hétköznap késő délutánok.

2014. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!