Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gaz ha egy 14 eves jar kondite...

Gaz ha egy 14 eves jar konditerembe?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 15 éven aluliakat nem is engednek be. Miért akarsz ilyen fiatalon kondiba járni?
2014. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, inkabb az gaz ha egy 14 eves van 200 kilo mert egesznap zabal:DDDDDD
2014. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy még 2014 ben is vannak olyan fogyatékosok, akik képesek ilyen kérdéseket feltenni? Miért lenne ciki? Gondolkodj már ember...
2014. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
-?
2014. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem az, csak figyelj oda nehogy megsérülj edzés közben, fiatal vagy még!
2014. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezeket az embereket annyira bírom... Kedves kérdező, szerinted ha egy 14 éves fiú focizik, kosárlabdázik,vízilabdázik akkor, ha konditerembe jár az miért lenne gáz? Nyugodtan mondd meg apukádnak, anyukádnak vagy aki ezt mondta neked hogy gondolkodjon mielőtt ilyen baromságokat beszél. Én 13 éves korom óta edzek most 17 vagyok és senki nem mondta nekem azt hogy gáz, sőt így mindenki sokkal elégedettebb a testalkatommal. Az a gáz ha egész nap otthon ülsz a gép előtt és zabálsz.
2014. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!