Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehetne helyettesíteni...

Mivel lehetne helyettesíteni ezt a reggelit, hogy diétásabb legyen?

Figyelt kérdés

Minden reggel megeszek 30 g müzlit 2 deci 1,5%-os tejjel, és megiszok egy 3 az 1-ben kávét 1 deci tejjel. Ez tudom, hogy diéta szempontjából nem jó, ezért keresnék rá alternatívát. Azonban...


1. Úgy érzem, a testemnek mindenképpen szénhidrátra van szüksége reggelente, az évek során ezt tapasztaltam. A reggeli kávé nélkül meg nem tudok élni.

2. Próbáltam már zabkásával helyettesíteni a müzlit, de nem jött be az íze.

3. Azt is próbáltam, hogy csak gyümölcsöket ettem reggelire, de attól sokkal hamarabb lettem újra éhes.

4. A tojásos ételeket nem bírja reggelente a gyomrom, szóval az is kiesik.

5. Egyébként is csak az édes dolgokat kívánom reggelente.

6. A 3 az 1-bent nem tudom igazi kávéval helyettesíteni, mert nincs kávéfőzőm és egyelőre nem is tudok venni.


Tudom, nehéz eset vagyok. :) De ezen "kritériumok" tekintetében tudna-e valaki ajánlani nekem egy jó kis reggelit? :) Nem a full diétás étkezés lenne a célom, hanem hogy egy kicsit egészségesebb legyen a reggelim. Előre is köszönöm, ha valaki segít!


2014. okt. 27. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább 2 az 1-ben és édesítőt rakjál bele.

zabkását hogy csináltad?

2014. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vízzel hígított tejbe áztattam, és mézzel édesítettem.
2014. okt. 27. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Én megfőzöm, és fahéj, plusz fagyasztott gyümölcs. Próbáld ki úgy :)
2014. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ízesítve is próbáltam már, de valahogy az alap íze nem az igazi... Sokszor meg is szokott fájdulni tőle a hasam, ha olyat eszem... :/
2014. okt. 27. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi nem jó ebben? 30 g müzli nem sok, 3 do tej sem, reggelire kell egy kis szénhidrát
2014. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak én ezen az oldalon mindig azt tapasztalom, hogy nagyon lehordják azokat az embereket, akik diéta alatt müzlit esznek... De a 3 az 1-ben helyett 2 az 1-benes ötlet jó, ki fogom cserélni. :)
2014. okt. 27. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:
mert sokan olyan diétát csinálnak, hogy helyből kizérnak bizonyos élelmiszereket, a többit viszont nem is nagyon számolják. ennek is van értelme, neked kell eldöntened, hogy hogy könnyebb. én két éve fogytam paleóval legalább öt kilót, 1-2 hónap alatt, és bár nem rögtön, de visszajött, mert egyszer csak alagam lett, és abbahagytam, most nyárom 3-4 kilóval több voltam, mint paleo előtt anno. most viszont tudtam, hogy nem lennék képes megint lemondani a finom szénhidrátokról, úgyhogy inkább kalóriákat számolok, és eszek minden finomságot. ma például reggelire hétvégi maradék tésztát ettem, meg egy darab mannert, ebédre csirkét tortillát, meg ragulevest, ittam egy lattét, aztán vacsira még egy light joghurtnak maradt hely. ez így alig tbb 800 kcal-nál, de általában mozgok is valamit este, és akkor többet eszem, csak ma nincs hozzá erőm.
2014. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja meg norbi féle diétát is csináltam egy ideig tavaly, amiben kódolva vannak az ételek, de nekem az nem jött be. vagy azért mert nincs értelme, vagy azért mert délelőtt rendszeresen répatortát meg melegszendvicset kajáltam, mivel elvileg délig mindent szabad. én meg ennek örültem, és többet ettem mint fogyókúra előtt, így még bűntudatom se volt
2014. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

a zabhoz vizet öntesz mikrózod,aztán bekevered proteinnel,lehet venni 100 fajta ízűt.

de még ez sem a legjobb,mert 2. kajálásnak ideálisabb lenne a sok ch miatt.

de a te verziód a cukros müzli tejjel,az inzulin szint szempontjából lassú öngyilok.

a tejet mindenképpen csökkenti kellene,vagy elhagyni teljesen.

szóval csinálhatnád 20-30deka sonka,paradicsom paprika sajt.

és 2. kajálásnak a zab,protein.

2014. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a kávét vízzel idd úgy jobban kávé íze van szerintem, meg a kalória is kevesebb
2014. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!