Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karból hogyan fogyjak?

Karból hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok idióta, tudom, nincs helyi zsírégetés. Kinomban mar nem tudok mit csinalni...

110 kilorol fogytam le, jelenleg 74 vagyok. Szemelyi edzo csinált nekem 3 havonta edzestervet.


A karombol EGYETLEN EGY centi se ment le!! 53 cm a karom atmeroje!!! Koveren is nagyon vastag volt, most meg a vekonyabb testhez egyszeruen hanyadek!

Hiaba sulyzoztam ra, akkor se valtozott semmi. Mintha nem letezne izom a karomban, hiaba feszitem be, semmit sem erezni...


Komolyan nem tudjuk mar, mit csináljunk ezzel, az edzo is kudarcnak fogja fel, nem is szivesen beszelget mar velem... :(


2014. okt. 28. 15:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Etrend: alacsony ch, magas feherje, heti 4x1,5 ora edzes. (1 ora kardio vagy aerob, fel ora erosites)
2014. okt. 28. 15:17
 2/2 anonim ***** válasza:

Most már nem akarsz tovább fogyni?

Mert ha nagyjából jó, akkor felesleges az egy óra kardió.

Csak súlyzózz, és alkalmanként csinálj kardiót.

2014. nov. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!