Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet és mit nem lehet...

Mit lehet és mit nem lehet enni fehérje diéta alatt?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert ahány weboldalon megnézem annyiféle képen írják. Van ahol tilos a tejtermék és van ahol kell. Tilos a cukor, de mogyorókrém meg benne van a menüben. Van ahol nem lehet gyümölcsöt enni és van ahol meg banánt írnak.

Honnan lehetne megtudni, hogy mit szabad és mit tilos enni fehérje diéta alatt?


2010. jan. 26. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A fehérje-diéta alatt mit értesz? Olyan dietát, ahol föként fehérjéket ehetsz vagy olyat, amikor tilos a fehérje?
2010. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felesleges egy adott diétát szóról szóra betartani. a fehérje diéta lényege , hogy több fehérjét egyél és kevesebb szénhidrátot. én pl reggelire ettem gyümölcsöt és így is fogytam. a mogyorókrémet meg hülyeségnek tartom bármely diétában is, hiszen tömény szénhidrát és cukor. az a lényeg , hogy naponta többször egyél kis adagot és a szénhidrátot inkább reggel vidd be. mellette igyál sokat és mozogj is.
2010. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

A fehérje diéta: magas fehérje és alacsony szénhidrát tartalmú étkezés.


Második válaszolónak:

Először is köszi a választ.

Tehát akkor a gyümölcs és a tej még beleférhet?

Elég ha a szénhidrátot és a cukrot csökkentem minimálisra?

Az olaj akkor miért kell?

2010. jan. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!