Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha 13...

Szerintetek normális, ha 13 éves lányként 152 cm valamint 45 kg vagyok és Rubint Rékára (ha tehetem minden nap összesítve általában 1 órát ) tornázok?

Figyelt kérdés
Célom főként zsírégetés és izmosodás. Tudnátok esetleg javasolni valamit h hatékonyan égethessek zsírt?

2014. okt. 30. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Alkattól függ, de szerintem jó a súlyod.
2014. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem :) izmosodnom kellene :P ez most nagyon hülyén fog hangzani de igazából kaptam pár nagyon jó nadrágot csak fenékben és (felső)combban is kissé szűk, de ha leadnám az azokon a területeken lévő zsírréteget akkor fantasztikusan illeszkedne :/ ehhez kellene végül is pár jó tanács :)
2014. okt. 30. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs helyi zsírégetés, nem tudsz csak 1 helyről leadni felesleget. Amúgy szálkásító diéta és aerob+súlyzós edzés lenne a legjobb választás.
2014. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próba nélkül kaptál nadrágokat??


Egyébként, ahogyan már írták, nincs helyi zsírégetés, és mivel most serdülsz, a csípőd és a combod is szélesedni fog.

2014. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretnek nélkülem vásárolni >.< igen, igen tudom hogyha fogyok, akkor mindenhonnan megy le egy kis felesleg :p köszönöm szépen a válaszokat, a szálkásításnak is mindjárt utánanézek és holnap lehet bele is kezdek :D Rubint Réka tornáiról mi a véleményetek? Eddig"vele" tornáztam és nekem nagyon bejött :D fõleg az igényes nõk (40 p.) :P az a kedvencem :)
2014. okt. 30. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!