Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartáshoz jó a mai menüm?

Súlytartáshoz jó a mai menüm?

Figyelt kérdés

Reggelire 100 g sovány túró egy szelet mozzarellával és salátamixxel, mindez leöntve egy evőkanál olívaolajjal.

Tízóraira 150 g ananász.

Ebédre mirelit zöldségkeverék szezámolajon és szójaszószon pirítva egy főtt tojással.

Vacsorára egy light gyümölcsjoghurt 70 g sovány túróval.


Ha a súlyomat szeretném tartani, akkor ezzel a menüvel nem lőttem mellé, ugye?



2014. okt. 31. 17:56
 1/5 anonim válasza:

Ebédre egy kis csirkemellet , és már jó is :)

Én szívesen eném ezt .

2014. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem egy étkezésre is kevés lenne... (bár nekem nagy étkezéseim vannak, az tény). Megsaccolva a kalóriát ez koplalás.


Amúgy lövésünk nincs, hogy egy belassult anyagcseréjű 35 kilós testet vagy egy sok edzést végző 80 kilós izmosat akarsz tartani, bár meglepődnék, ha az utóbbiról lenne szó. De szerintem ez a fenti menü mindenkinek túl kevés.

2014. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most 49 kiló vagyok(170 centihez). Ezt a súlyt szeretném mindenképp tartani, mert pont így érzem jól magam. Ezt az étrendet nem érzem koplalásnak, nagyon is jól vagyok lakva. Talán túlságosan is, ezért féltem, hogy talán ez sok, de azért megnyugtat, hogy szerintetek nem :)
2014. okt. 31. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

atyaúristen.....

lehet, hogy nemsokára bővebben kifejtem, ha magamhoz tértem a sokktól.

2014. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ezt az étrendet nem érzem koplalásnak"


Mindegy minek érzet, attól még az, hiszen egészségtelenül sovány vagy mellette.

2014. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!