Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartáshoz oké egy ilyen...

Súlytartáshoz oké egy ilyen napi menü? Igazából csak a reggeli a gáz.

Figyelt kérdés

168cm, 50kg vagyok, már csak a súlytartás a célom. Egy ilyen naptól nem fogok hízni, ugye? (tudom a reggeli az nem túl jó, de ilyen nem sokszor van, kb. heti 1x 2x, egyébként reggelire is zöldségekkel eszek vagy tojást, vagy felvágottat, virslit)

szóval:

R: paleo palacsint ( 1 tojás, 1 tojásfehérje összekeverve 1 púpos ek kókuszlisztel egy kis szódabikarbónával, és ez kisütve 2 részletben 2-2 tk kókuszzsíron. szóval ebből lett 4 db amerikai palacsinta méretű palacsinta, és mind a 4-et megkentem egy kis fügelekvárral, ami sajátkészítésű, nincs hozzáadva semmi cukor)

E: 1 tányér brokkolifőzelék (brokkoli, víz, póréhagyma, egy kis olivaolaj van benne) 1 tükörtojással

U: 1 alma

V: 2db virsli (glutén,szója mentes, 1db 109kcal) uborkával és paprikával


2014. okt. 25. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Tokeletes, a reggelivel sincs gond szerintem
2014. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az éhenhaláshoz tökéletes.


Miért akarnak az emberek egészségtelenül vékonyak lenni?

2014. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kevés? Többet is ehetnék? Pedig amugy nem éreztem kevésnek...nem voltam éhes utána..
2014. okt. 25. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A reggeli szolid, a többitől kopogna a szemem. Szerintem ez roppant kevés.
2014. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!