Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm vok és 71kg akkor...

175cm vok és 71kg akkor nagyon elhizott vok? És 14éves?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanba nehéz megmondani,mert lehet,hogy erős,vastag csontjaid vannak,vagy izmos tested van,de egy picit talán visszafognád magad,lemenne pár kiló.
2010. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Kezd el rendszeresen mozogni, és egyél naponta 5-6-szor egészséges dolgokat. Párolt zöldség, sok gyümölcs, roston csirkemell, párolt rizs. Cukros dolgokat, édességeket iktasd ki, zsíros kajákat se egyél... Gondolom jó zsírosan főznek otthon, édességeket eszel, nem mozogsz, és max naponta 2-szer eszel jó sokat, abból egyszer este...

14 évesen baromi káros elhízottnak lenni, mert ha már most elkezdenek lerakódni a zsírok az ereidben, akkor már 35 évesen beteg leszel... szív, érrendszer, gyomor... ha már ilyen fiatalon meg vannak terhelve, abból csak rossz sülhet ki.

Nagy tévedés, hogy fiatalon nem számít ha valaki kövér... 10-ből 9-szer a kövér gyerekből kövér felnőtt lesz! Az egészséges életmódot és táplálkozást nem lehet elég korán kezdeni...

2010. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek mondom, hogy ez is egy tévhit!!! Az, hogy valakinek erősek, vastagok a csontjai, az teljesen mellékes a súlyával kapcsolatosan! Egy átlagos felnőtt női csontváz súlya 10, egy férfié 12 kg! A csontok nagyon könnyűek, még ha a szerkezetük erős is... dkg eltérések lehetnek maximum. Szóval ha valaki kövér az kövér, ne kenjük el a dolgot! Kezdj el egészségesen élni ahogy írtam!!!
2010. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok : )

Akkor bocsi,a biológia tanárom nem jól tanította:(

: )

2010. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem tanította azt, hogy a csontok jó nehezek, és attól, hogy erősebbek vagy vastagabbak valaki 10-20 kilóval nehezebb lehet! Első éves anatómia az orvosin, gondolom biológiából is tanították neki amikor tanulta. Te emlékszel rosszul, vagy értetted félre.
2010. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem sok az a 71 kg a 175 cm-hez, ha meg fiú vagy akkor pláne. Én 14 évesen ha jól emlékszem 58 kg voltam a 160 cm-hez. Igaz, hogy volt egy kis pocim, de azért nem nevezném elhízottnak. Sportoltam mellette, úgyhogy izmos voltam, az a kis háj meg nem olyan nagy baj. Valamennyi a rendes hormonháztartáshoz is kell, nekem pl. amikor fogyóztam, 52-53 kg-nál elment a menzeszem (mondjuk felmenőimnek is "érzékeny" hormonjai voltak) és ezzel azóta szenvedek.

19/L

2010. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ennyi vagyok, és senki nem nevezett még kövérnek :) igaz a fenekem kicsit nagy, de mostanában teszek róla h lemenjen :)
2010. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felesleg lehet rajtad esetleg, (ez attól függ, hogy a 71 kg hogy oszlik el, ha arányosan, akkor ez egy teljesen normális súly a magasságodhoz), elhízott 71 kg-mal SEMMIKÉPP!
2010. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!