Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az insanity 60 napos edzésprog...

Az insanity 60 napos edzésprogrammal megközelíthetem ezt a szintet? (kép is)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ezt a kérdést a fogyókúrákhoz, vagy az egészséghez kellene-e írnom, de ide került, remélem nem tévesztettem témát.


Ha ez számít bármit a válaszadásnál olyan sok felesleg nincs rajta, pár kg maximum, bár itt inkább az izmokon van a hangsúly gondolom.


A kérdésem az lenne, hogy az insanityvel (és ha jól tudom van egy újabb, keményebb programjuk is, amit annak javasolnak akik ezt a hatvan napot már megcsinálták) érhetek-e el hasonló eredményt, mint a képen látható?


[link]


2014. nov. 1. 18:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamint ugyanez a kérdés a T25-el kapcsolatban, ezzel az edzésprogrammal érhetek-e el ilyen látványos eredményt pár hónap alatt?
2014. nov. 1. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nincs ilyen genetikad, és 150 kiló vagy, akkor ne várj csodát pár hét alatt.
2014. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

itt nem az edzés az első számú mert bármelyikkel elérhetsz hasonló eredményt. Ha jól van összerakva a kajád akkor van esély rá, ha nincs jól összerakva esélyed sincs rá. Szálkásító étrend. Mondjuk én a súlyzós edzésre esküszöm az hozza a leglátványosabb eredményt a legrövidebb idő alatt. Ez nem kérdés.



Ez már nem a kérdéshez tartozik csak egy vélemény. Néztem ezt a videót, nagyon megtévesztő, pl az edző az 100% hogy nem ettől ilyen izmos, az kemény súlyzós edzés eredménye. Aztán vannak benne olyan átalakulások ami simán elképzelhető és van benne olyan is ami 60 nap alatt ettől az edzéstől elképzelhetetlen. pl ez a kép [link] ekkora átalakulás nem lesz 60 nap alatt.


De ezt ne vedd figyelembe :) Mindenképp kezd el valamelyiket amelyik szimpatikus, mert lesz eredménye, (főleg hogy azt írtad hogy nincs sok felesleg rajtad) egy jó étrenddel. (sok fehérje, zöldség, kevés CH, multivitamin) Sok sikert.! :)


https://www.youtube.com/watch?v=NTEDDmCjd1k

2014. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!