Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Okoskodjunk együtt, segít-esz?...

Okoskodjunk együtt, segít-esz? Több problémám van?

Figyelt kérdés

3kor kelek de rettentően hányingerem van, nem bírok ilyenkor enni semmit, nem is szeretnék, de alig bírok felszállni a buszra, mert elhányom magam(bocsánat a kifejezésért).

Reggel 5:30-tól van műszakom, ekkor kint kell lenni és csak 11:30kor lehet újra enni. Egy 10 perces szünet van, ekkor csak WC-ra lehet elmenni, enni nem,mert nem lehet felmenni. 11:30-ra olyan éhes vagyok, hogy szédülök, rettentően fáj a fejem, alig bírok már felmenni a konyhához, de nem bírok egyszerre sokat enni, mert fáj a gyomrom. Itt egy kis szelet hús kis zöldség és kis rizs és ennyi is. Majd ennyi a műszak 14:30kor ér véget, de csak 15 óra után lehet elhagyni a helyszínt, mert a fél órás ebédszünetet így szoktuk lehúzni, hogy ekkor át öltözünk/lefürdünk, de ilyenkor enni nem tudunk, mert a konyha fent van, a zuhanyzók/Wc-k lent ahol mi vagyunk.


2014. nov. 2. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Több kérdésem lenne:

Mit tegyek 5:30 és fél 12 között ez ellen a rettentő éhség ellen? 5 órakor sem tudok enni, van, hogy egy kis teljes kiőrlésű kenyeret(egy szeletnek a felét) próbálom elrágcsálni egy kis sonkával, ilyenkor zöldséget nem tudok enni, mert nem kívánom.

Olyan fél 9 felé kezdek éhes lenni, de akkor nagyon.

Szőlőcukrot tartottam eddig magamnál, egy-két szemet a zsebembe betettem és mikor már az éhségtől úgy szédültem, mintha forogna a környezet felettem ekkor ettem 1-2 szemet. A gyomrom is rettentően fáj, a gyomorszáj környékén mintha ököllel ütnék, volt, hogy hogy úgy mentem fel mint akit a hasmars kínozna. De szeretnék fogyi, és ugye akkor cukrot nem igazán kéne enni. Müzli szelet nem jó(házit sütnék) mert azt nem tudom megenni közben, mert nem lehet enni(amúgy egy élelmiszer láncnál dolgozom raktáros-árufeltöltő) szóval ha látnák h müzlit eszem azt hinnék, hogy loptam, szóval az kizárva.

Én még gondolkoztam pár szem dión is, de az se jó, hisz farkaséhesen a diótól csak hasmenésem lesz, és allergiás is vagyok a csont héjasokra így abból csak nagyon keveset ehetek(nem is nagyon szoktam, mert tele leszek apró kis pöttyökkel)

Mit csináljak?

Haza fél5-5 körül szoktam haza érni, ilyenkor meleget eszem, leves+ fő étel, de ez is általában hús zöldségek kis rizzsel vagy túrót néha.

Ezután elvégzem a házi munkát stb 8 felé megyek aludni, és ugyanúgy hajnali 3kor kelek másnap.

Heti 6 napot dolgozom.

2014. nov. 2. 11:02
 2/8 anonim ***** válasza:
hol dolgozol??!? Nem gondolod, hogy rámegy erre az egészséged? Tényleg semmi más munka nincs a környezetedben? Ez rabszolgaság gondolom éhbérért...
2014. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom 2*10 és 1*30 perc szünet járna . tedd máshova a kajádat ahol hozzáférsz és egyél
2014. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak evésről volt szó, ivásról nem. Ha fogyni szeretnél, akkor feltehetőleg túlsúlyod van, de nyilván nem a hajnali 3 és d.u. 15 ó között elfogyasztott dolgoktól, mert azok, mintha nem is lennének. Mi lenne, ha reggel csak innál meleg teát enyhén ízesítve és napközben is inkább innál vizet vagy valami langyos folyadékot (ez lehet akár húsleves is !)? Sokszor nem a szilárd táplálékkal van a baj, hanem a folyadék-hiánnyal. A gyomrot e lehet csapni azzal, hogy folyadékot viszünk be. A szédelgés és rossz közérzet is lehet a folyadék hiánytól, nem kell rögtön a vércukor esésre gondolni.
2014. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Elméletben így működik a szünet, de a gyakorlatban nem sajnos. Kevés az ember, sok az árú.

Nem tudom a kaját letenni sehova sem, hisz mindig össze-vissza osztanak be különféle polcokhoz vagy raktárhoz ott aztán van meló.

Inni szoktam de nem sokat, mert ugye csak 1szer lehet elmenni Wc-re így ha sokat innék sokszor mennék és azt nem lehet.

Váltani nem tudok, örülök, hogy ez is van.

2014. nov. 2. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha a zsebedbe tennél egy kis zacskó kekszet? Vagy otthon készített teljes kiőrlésű lisztes apró pogácsát. Amennyi a zsebedbe belefér.

Mikor van egy perced gyorsan bekapsz egyet.

2014. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

próbálj a meló kezdés előtt rögtön enni.

magokat,kexet,tarts magadnál.


fogyni nem fogsz arrol tegyélle:mert gondolom alvás elótt kajálsz azt meg a szervezet jó esélyel tárolja(nem dolgozodle)

és hamar válts munkahelyet mert ebbe belebetegedsz (kezdödik)

2014. nov. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj raszokni a meló előtti evesre. Legkésőbb a buszon tuszkolj le valamit, idővel raallsz. Vagy valami turmixot ledorrenteni. Vagy zabpehely. És lefekvés előtt kellene hanyagolni a kaját, attól lehet hanyingered ebredeskor. Amikor hazaersz, akkor egyél rendesen. Az meg milyen, hogy budira nem lehet kimenni? Ott hugyoznam körbe azt a tetves raktárt. Nincs szakszervezet?
2014. nov. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!