Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta 1000 kaloriaval...

Naponta 1000 kaloriaval tobbet egetek el, mint amennyit beviszek, megse fogyok, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 hete fogyokurazok. 1000-1100 kaloria korul eszek, es a szervezetemnek 1800ra van szuksege, hogy stagnaljon a sulyom.

Mozgok termeszetesen, tornazom, figyelek, hogy mit eszek, parolt hus, tojas, hal, barna kenyer, vagy feher kenyer, de abbol kevesebb, regneteg zoldseget eszem, teat iszom, szamolom a kaloriakat is, hogy ne egyem tul magamat, viszont majdnem ugyanazt mutatja a merleg, mint amikor elkezdtem fogyokurazni.

Megmertem a mereteimet is, hogy ha esetleg nem latnam a valtozast, akkor ugy jobban szemmel tudom kovetni, de ott sincs valtozas.

Tudom, hogy korai barmi csodat varni, de talan 1 jo kilot fogytam...


2014. nov. 6. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
2hét alatt mégis mit vártál??
2014. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 hét alatt 1 kiló remek eredmény, persze nem tudhatod, mennyit fogytál, max. a súlyod változását látod, de az ennyit lazán ingadozik. Ha igencsak szénhidrátszegény diétán lennél, akkor több kiló is leginkább csak vízvesztést jelentene... De más étrendváltozásnál sem kell komolyan venni azt, ami a legelején történik.
2014. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.,3.!

Nagyon is jol tudok szamolni, viszont, nektek nem erossegetek a jo megfigyeles, hiszen irtam, hogy mozgok, tehat 700+ 300, amit mozgassal erek el, az 1000

2014. nov. 6. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
varj meg nehany hetet, es ha nem megy lejjebb, vidd le 500zal a napi kaloriat.
2014. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigye le 500al? Jó nagy barom vagy te, éljen 500-600 kalórián? 1200-1300 alatt lenni nem egészséges, kijönnek a hiánybetegségek, jojó efektus meg még rengeteg olyan dolog, amiknek súlyos következménye lehet. Sportolj többet, 300 kalória az kb fél óra sport,
2014. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyanitom hogy nem napi 1100 korul eszik, hanem tobbet.
2014. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso! Nagyon rosszul gyanitod!!
2014. nov. 7. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mit vartal 2 het utan. Ennyi ido alatt a szervezeted atall az egeszseges eletmodra, 2het utan szukul a gyomor es aztan kezdi el a zsiregetest a szervezet.
2014. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!