Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kevesebb kalóriát viszek...

Ha kevesebb kalóriát viszek be mint amennyit elégetek akkor fogyok? Ez ilyen egszerű!? Mennyi kalóriát éget el a test egy nap alatt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 22:32
 1/10 anonim válasza:
Ha nem mozogsz akkor nem túl sokat
2014. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hány kiló vagy. Amúgy kb 2000 kcal körül van a napi "alapjárati" fogyasztás.
2014. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem ilyen egyszerű. 1,2 hónap alatt láttam át a rendszert. Szóval... Nem mindegy mit eszel, mikor mennyit. Nem szabad túl keveset enni, mivel ha a szervezet úgy érzi hogy nem fog táplálékot kapni akkor raktároz! Ha nem sportolsz akkor napi 4-5 óránként kell enni. De nem fogsz vele érni semmit, mert nem éget, így csekély az észrevehetőség. Szóval kilógramm, életkor, mozgás számít hogy mennyi kalóriát kell bevinni a szervezetbe. Általában 1500-2200kcal naponta. Cukrot el kell hagyni! Ez gyümölcsre is értendő. (vagy nagyon kevés). Alma kb 70kcal ilyen konnyu gyomolcsoket ehetsz. Étrend reggelire szénhidrát (mivel ez a test üzemanyaga) de keveset. Tízórai gyümölcs vagy zöldség. Ebéd pulykahús, csirkehús kevés rizzsel estére pedig tojás fehérje. Utánna megint gyümi + zöldség. Lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél. A sport fontos a fogyásban! Ezzel emeled a kalória igényed és az egészségnek se árt. De mivel sportolsz 3 óránként kell enned, de sose degeszre. Az a gond, ha keveset eszel izomból fogysz, ezért híznak sokan vissza. Én 1 hónap alatt 10kg-t fogytam! Napi 4 óra intenzív mozgással. 2óra súlyzós, 2 óra kardio. Masfel hetet kihagytam es nem hiztam vissza.
2014. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint estére tojás fehérje és az előtt zöldség gyümölcs. Bocsi csak telóról írok. Amit felvázoltam étrendet az csak példa volt. A neten találsz még. Ja igen ezt elfelejtettem. Sokan nem tudják de futással kevesebb zsírt égetsz mint erőltetett menettel. Az a lényeg hogy napi 1óra menetelés megállás nélkül. Az elvesztett folyadékot pótolni, napi 5-6liter kb. mivel ez is fokozza az anyagcserét. 20fokos emelkedőn 1 óra menetelés, 4km/h kb 980kcal-t éget.
2014. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Osynho ***** válasza:

"Az a gond, ha keveset eszel izomból fogysz, ezért híznak sokan vissza"


Sőt, az a gond, ha kevés fehérjét eszel, akkor is fogy az izom. A te étrendedben fél napig gyakorlatilag nincs fehérje. Ha ő e mellé elkezd sportolni, akkor nem jár jól. :)

2014. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egésznap van benne fehérje csak tízóraí, uzsonnába nincs. A szénhidrát általában kenyér szokott lenni mindenkinél, amibe felvágottat raknak. És tudni illik a felvágottak fehérje tartalma igen magas. De erről Sándor tud nézni egy táblázatott. De igazat adok neked mert ezt a részét kihagytam, szóval én voltam pontatlan. :) Bár én szedek fehèrjét hogy pótoljak. De ahogy írtam én nem règóta kezdtem, de bevált. :)
2014. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Osynho ***** válasza:

"Étrend reggelire szénhidrát (mivel ez a test üzemanyaga) de keveset. Tízórai gyümölcs vagy zöldség."


Ezt írtad. Ebben nincs fehérje. Ebédig. Az emelt fehérjebevitel különösen fontos diétázás alatt. :)


Régen rossz, ha a kenyér a "szokásos" szénhidrát, az meg pláne, ha erre felvágottat tesznek és ezt komplett étkezésnek tekintik. Igen magas a felvágott fehérjetartalma? :) Töredéke a hús, a többi térfogatnövelő, zsír, színezék, ízfokozó, stb, mindezt a húsnál drágábban.

2014. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha nem eszel attól még nem fogsz izomból fogyni csak zsírból

És később azért fogod a dupláját visszahízni mert a szervezeted nem kapott elég táplálékot és ezt potolja

2014. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Osynho ***** válasza:

"Ha nem eszel attól még nem fogsz izomból fogyni csak zsírból "


Nem. Előbb fog izomból fogyni, mint zsírból. ;-)

2014. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Ha nem eszik eleget, nemhogy az izmai nem vesznek fel fehérjét, de bontja is azt... Ezért szednek a testépítők fehérjeport. Hogy megmaradjon az izomzat, és jobban fejlődjenek, mert sokkal olcsóbb egy hónapra a fehérje adag, mint egész hónapban a csirke, pulyka husok.
2014. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!