Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki csupán sporttal lefogyott?

Figyelt kérdés
Nem eszem édességeket és fehér lisztes dolgokat. Se cukros üdítőket nem iszom. Akkor ez már lényegében egy diéta? Csirkemellet szoktam hetente többször enni, meg halat, tojást és sok zöldséget. És futok is emellett 30-40percet. Így leadom a felesleget ?
2010. jan. 27. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen :) nekem volt anno olyan korszakom, hogy egy pici túlsúlyom volt, és naponta jártam futni meg béres alexandra-tornáztam és lement 5 kiló, pedig össze vissza ettem mindent... ma már nem így csinálnám, de attól még bevált.
2010. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én elmentem építkezésre melózni 2x annyit ettem mint azelőtt és amellett lefogytam és izmosodtam, legjobb
2010. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Hja én...


Sportot űzök a csóróságból...


bevált!



Tuti lefogysz tőle...

2010. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. ÉN. Futottam heti többször. mindig 40-60 percet. Mellette uyganazt ettem. És fogytam.
2010. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

en csupan unnepekkor nem csinaltam semmit, es a merleg mutatoja 96rol, visszacsokkent 89re. azota is tartom.^^

M

2010. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!