Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan formáljam a mellizmom?

Hogyan formáljam a mellizmom?

Figyelt kérdés
Kb. amikor beléptem a serdülőkorba, kicsit meghíztam, zsírpárnák rakódtak le rám nagy mennyiségben. Később lefogytam, a súlyom ideális, de egy helyen megmaradt a zsírpárna, ami nagyon-nagyon zavar: a mellemen. 2 hónapig kondiztam szinte csak mellre, de nem igazán volt változás (heti 4x). Hogyan tüntessem el? Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 27. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:

először a zsírt szedd le, aztán kirajzolódnak az izmok is :) ha ideális a súlyod, és lefogytál, tudod, hogy kell csinálni, diétázz még egy kicsit, és lemegy a zsír :) utána jöhet az izmok formálása, de ha már gyúrtál, akkor sztem tuti van alatta vmennyi :)

am hogy is fogytál le? kíváncsi lennék rá :D

2010. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
futással lemegy a zsír.
2010. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


Úgy fogytam, le, hogy beosztottam az étkezést, 3 időpontba és csak akkor ettem, egy perccel sem korábban vagy később. És azt ettem ami éppen jól esett. 36 kilót fogytam 4 hónap alatt. Sportra sajnos nem volt időm mert sok a tanulnivaló egyetemen.

Nyáron kondiztam, és én is érzem, hogy erősek a melleim, 65kg-al szériáztam és 100+ fekvőtámaszt képes vagyok megcsinálni bármikor, de mégsem teljesen izmos, hanem párnás.


Második hozzászóló:

Kicsit abszurd a tanácsod, hogy futással fogyjak mellből. De lehet, hogy igaz. Meg tudnád indokolni is? Kösz!

2010. jan. 28. 01:17
 4/10 anonim ***** válasza:

mivel zsírréteg van a melleden, ezt zsírégető edzéssel tudod eltüntetni, nem súlyzózással.

persze nemcsak a futás jó, biciklizhetsz, úszhatsz is.

a törzsön lévő zsírpárnák tűnnek el legutoljára.

először a törzstől legtávolabb lévő részekről tűnik el a háj, pl.: alkar, vádli, arc, legutoljára pedig a hasról, mellről.

2010. jan. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz! Sokat segítettél.
2010. jan. 28. 01:37
 6/10 anonim ***** válasza:
szívesen! :)
2010. jan. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mondjuk az 1.30at annyiban megcáfolnám, h nekem először a hasamról és a derekamról ment le minden, most úgy nézek ki, h felül majdnemmodell, alul meg hatalmas fenék és combok :D

még annyi kérdésem lenne, hogy azt h azt ettél amit akartál, úgy érted este is lazán bevágtál egy pizzát vagy ilyesmi? és csak annyi volt a korlát h naponta csak 3× és 10óraira mondjuk egy alma se?

2010. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azért nem volt változás,mert heti 4x edzettél egy izmot. egy izmot egy héten egyszer edzünk,túledzetted magad és nem fejlődött.

Rendes táplálkozás,fekvenyomás,3 fokos padon,plusz tárogatás meghozná az eredményt persze,ha lenne kitartásod,a zsír nem két hónap alatt jött fel,és nem két hónap alatt fog eltűnni.

2010. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9:06


férfiaknál a hasi elhízás jellemző, nőknél ez ritkább.

2010. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az étkezés

7-8 reggeli

11-12 ebéd

16-17 vacsora.


Ha BÁRMI közbejött, az étkezés kimaradt.Az időpontokon kívül csakis vizet ittam.

2010. jan. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!