Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyózol, min változtatsz?

Ha fogyózol, min változtatsz?

Figyelt kérdés
Minőségre vagy mennyiségre gondolok tehát hogy inkább kevesebbet eszel vagy inkább mást eszel vagy kevesebbet eszel és mást:)
2010. jan. 28. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem eszem lisztes dolgokat, finomított cukrot csak mimimálisan (pl. néha egy-egy túró rudi, müzliszelet, danone joghurt lecsúszik), és zsíros dolgokat.


Amiket eszem: gépsonka, nyers zöldségek (káposzta, paradicsom, hagymafélék,stb.), teljes kiőrlésű (és cukrozatlan!) búzapehely reggelire néha, tejtermékek, tojás, túró, mozzarella, feta, zabkorpa, gyümölcsök, sovány húsok.


Egyáltalán nem éhezem, plusz naponta tornázom 30-40 percet attól függően, hogy épp melyik dvd-hez van hangulatom.

2010. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nincs annyi édesség, mint általában (nem nullázom le, mert kis mennyiségben az édesség is hasznos), másrészt inkább a rendszerességre törekszem, mint arra, hogy kevesebbet vagy mást egyek. Tehát van reggeli, ebéd, és vacsi, van mindegyiknek meghatározott időpontja, nincs olyan, hogy amikor megkívánom a kaját, akkor eszem.
2010. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vacsin változtatok. Nem eszem későn. Meg vmi könnyűt eszem csak.
2010. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csökkentem a szénhidrátot.
2010. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kcal számolgatok.

Amit nem eszem: semmilyen olajban készült ételt, mindent grillezek, sütőben sütök inkább. És ha nagyon muszáj akkor olaj helyett margarint használok (25%-os növényi bizz-basz, tudom, hogy nem egészséges annyira, de már megcsömörlöttem az olajtól/olívától)

Kenyeret csak reggelire eszem az is teljes kiőrlésű és rá light feta sajtot kenek + csirkemell sonka. Én valahogy nem nagyon szerettem a zöldségeket, de bevezettem, hogy szinte minden étkezésnél eszem. reggelihez: hagyma, paradicsom, paprika, uborkából valami.

ebédhez köret néha kevés kukorica, vagy répa+hagyma ilyesmi és hetente 1x krumpli (max 20 dkg) rizs abból 7 dkg.

Csirkemell filét illetve combfilét eszem, meg egy csomó halat. És hetente 2x tartok olyan napot, amikor nem eszem húst. De ez csak azért van, mert jót tesz a lelkemnek :D, különösebben oka nincs.

Vacsora: natúr joghurtba reszelek almát valami isteni finom lesz és még édesíteni sem kell, néha kakaóport is teszek hozzá. Valamikor abonettet eszem.Mindig más.

Hát én nagyjából ennyin változtattam.

2010. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Én jelenleg " szabadságon " vagyok


Az utóbbi időben elhanyagoltam az evést, de a kérdésre válaszolva : előszőr is a minőség a legfontosabb ! A mennyiség is, mivel a legtöbb ember kevesebbel is beérne, mint amennyit eszik. A minőség mégis fontosabb, mivel ha már ténleg depis állapotba kerültél inkább falj fel egy tál párolt zöldséget, mint 1 doboz csokit :-D


Jah, egyébként TELJESEN mást eszek amikor diétázom, talán azért mert amikor kirúgok a hámból akkor aztán nagyon kirúgok ?? Hmm, nem tudom , lehet, sok sikert a fogyóval !!!

2010. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:) én amúgy mimőségre szoktam, és szinte egyáltalán nem eszek húst se sajtot mert nem szeretem, meg sok rossz dolgot hallani a húsban található férgekrőlS:
2010. jan. 29. 15:52
 8/8 anonim válasza:
én napi háromszor ettem amikor fogyóztam és bicikliztem, és nem is voltam éhes nagyon, de mindig figyeltem, hogyha mondjuk meg tudtam volna enni 2 szendót, akkor csak 1-et ettem meg. ez csak akaraterőn múlik. de a mozgás az mindenképpen kell a fogyókúrához!! mondjuk én nem nagyon figyeltem arra, hogy mit eszek, csak mindent mértékkel ette és bevált! pl azóta mivel nem ettem sok édességet meg milyeneket, ma már nem is kívánom, megmerem kockáztatni azt is kimondtnai, hogy már nem is annyira szeretem az édességet, rájöttem, hogy semmi haszna nincs... inkább egy alma!
2010. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!