Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta fogyózol, milyen módszer...

Mióta fogyózol, milyen módszerrel, paramétereid most és régen?

Figyelt kérdés

milyen módszerrel csinálod (részletes leírás is jöhet) milyen mozgás, mennyit stb, és mennyit fogytál? régen hány kg voltál és hány cm és most mennyi vagy?

az se baj ha már nem fogyózol, régen hogy fogyóztál?

ja és olyan válaszok ne jöjjenek hogy hogy FOGOD! bevált módszerek érdekelnek


2011. máj. 18. 20:22
 1/6 habibi ***** válasza:

kb. két évvel ezelőtt életmódot váltottam (így kell mondani, ugye?), tehát nem fogyóztam - akkor 164/63 kg voltam és pár hónap alatt 10 kg-t fogytam, és azóta tartom a súlyom. Annyiban változtattam, hogy nem ettem hétköznap édességet, nem ettem sokat vacsorára, elkezdtem reggelizni és sportolni- biciklizni 5 km naponta és hetente 2 óra kültéri sport (kosárlabda, röplabda,foci és volt mikor ugróköteleztem egy fél órát vagy játszottam a kutyámmal)

sok sikert

2011. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az infarktus módszert csinálom.

6 hete éltem át, azóta kevesebbet eszem, többet mozgok, figyelek a cukorbevitelre. 10 Kg-ot fogytam azóta, a derekam 7 cm-el kisebb, de még tizet kell leadnom!

2011. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Januar 3. - an valtoztattam meg az eletmodomat,( Nem hasznalom a fogyokura szot, mert tudom, soha többe nem ehetek ugy mint regen, es ezt nem is banom)akkor voltam 168 cm, es 134,50 kg. Jelenleg 103 kg vagyok. A modszerem egyszerü. Egyaltalan nem eszem cukrot, semmibe nem hasznalom, edesitöszert hasznalok. Nem hasznalok feher lisztet sem. Napi 1300 - 1500 kaloriat eszem, ebben van minden nap valamilyen tejtermek, gyümölcs, zöldseg, es teljes kiörlesü dolgok. Semmit nem vonok meg a szerezetemtöl, tesztat is eszem teljeskiörlesüt, es ket hetbe egyszer egy kis csokit is megengedek magamnak. Minden nap iszok 1-2 csesze zöld teat, atlagosan napi 2,5-3l folyadekot fogyasztok. A heten hat nap pedig tornazok otthon, naponta fel orat. Magamnak allitottam össze amiket csinalok, egyebkent Beres Alexandra dvd - je alapjan. Este hat utan nem szoktam mar enni, csak akkor csusztatom kicsit a vacsorat, ha tudom, hogy nagyon kesön fekszem. Cukros üditöket, chipset, es minden ilyesmit nyilvan nem eszem iszom soha, de egyaltalan nem is hianyzik, es ami fontos, hogy legtöbször frissen keszitem az ebedem, nem nagyon hasznalok mirelit, vagy zacskos, konzerv dolgokat. Nagyjabol ennyi.

27N

2011. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rendesen kb január eleje-közepe óta. Akkor voltam 74,5 kg 167 cm-hez, most pedig 60 kg vagyok. [még 7 kg-t akarok fogyni]

Kalóriát számolok--> egy nap 1000-1300 kcal

Sportolás az...táncolok heti 2x egy órát, heti 1x másfél óra edzőterem, minden nap kb 1 óra séta, heti 3 tesi.

Este 6 után nem nagyon szoktam enni.

2011. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Január óta fogyózom.


Derekam 71 cm volt, most 63

Combom 60 cm volt, most 55

Csípőm 90 cm volt, most 84

Súlyom 73 kg volt, most 64


Magasságom 170 cm volt, most is annyi.

Nemem nő volt, most is az.

Hajam félhosszú volt, most 4 cm-el hosszabb lett.


:D

2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Január végén kezdődött az egész. 160 cm és 60 kg voltam akkor. Fogyózásnak indult, végül nem voltam olyan kitartó, hogy az étkezéseimet figyeljem minden egyes nap, illetve pénzem se volt a diétás ételekre. Jelenleg 52 kg vagyok. Nem csináltam semmi extrát, legtöbbször se időm se kedvem nem volt enni mert folyton rohantam valahova, heti 5-6x bicajoztam 1 órát, néha elmentem futni ha már untam a bicajt.


Na ezt a fogyást Neked nem ajánlom, mert ezzel többet ártasz mint használsz! :) Inkább törekedj arra, hogy egészséges étkezés és mozgás mellett fogyj.

2011. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!