Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a napi kalóriaszükségem...

Mennyi a napi kalóriaszükségem fogyáshoz/súlytartáshoz/hízáshoz?

Figyelt kérdés
Kíméljetek légyszi az olyan válaszoktól,hogy 'számold ki te' stb..Nyilván ha kitudnám,nem kérdeztem volna. Minden kalkulátor mást ír ki, ezért gondoltam hátha van itt valaki ezen az oldalon aki ért hozzá. Szóval. 167Cm 15éves lány vagyok 50-51kg-al. Heti 3x van 1 órás thai-box edzésem,emellett nem nagyon sportolok mást. Szóval amire kíváncsi lennék,az az alapanyagcserém, hogy mennyi kalória bevitelével fogynék, mennyivel tarthatnák súlyt, és mennyi az a kalória amitől már híznék valószínűleg. (Kb. értékek is jók)
2014. nov. 15. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy számold ki, ugyanis ezt nem lehet kiszámolni... Csak kitapasztalni. Nem tudhatjuk, milyen az anyagcseréd, mennyi kalóriát égetsz naponta, mennyire vagy hízékony...

Valószínűnek tartom, hogy 2000 kalória közelében nem fogysz ennyi mozgással, csak ennyit tudok mondani.

2014. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!