Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, ha így betartom?...

Lehetséges, ha így betartom? (lentebb)

Figyelt kérdés
Attól le lehet fogyni ha én reggel és este csinálok 30 felülést, és olyat ami a hátat erősíti, délután meg futok 2-szer 400 métert, közbe van tesi óránk, járok korizni, és szoktam ugrókötelezni? és kb mennyi idő amígy kb 20kgot lefogyok, ha nem eszek zsírosat?
2010. jan. 28. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi kicsit értelmetlenül fogalmaztam meg.:S
2010. jan. 28. 20:27
 2/9 anonim válasza:

fogyhatsz ettől amit csinálsz de étrendtől függ is h mennyit fogsz

például napi 5 ször keveset sok zöldség és hús meg gyümölcs

ezeket eszed akkor fogyhastz sokkal többet

de 20 kiló?? bocsi megkérdezhetem hány éves vagy mert 20 kiló az baromi sok és számolnod kell vele ha lefogysz h a bőröd biztos megereszkedik

2010. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

de kb 16 lehetsz előző vagyok és még annyit h fiú vagy lány vagy?

esetleg egy magasságot és jelenlegi testsúlyt tudsz mondani ??

2010. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na akkor: lány vagyok 14 éves 75 kiló és kb 151 centi.
2010. jan. 28. 21:29
 5/9 A kérdező kommentje:
és a bőrömmel mit csináljak??
2010. jan. 28. 21:30
 6/9 A kérdező kommentje:
ha olyan lesz...:D
2010. jan. 28. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Lassú fogyás legyen a cél,ne az hogy minnél hamarabb lemenjen a felesleg.Felváltva végezz gyors izzasztó,és erősítő edzéseket.Akkor kisseb az sélye,hogy megnyúllik a bőröd.A kilókat az elején felejtsd el,mérd magad centivel,(mell,derék, csípő)jegyzd fel egy füzetbe dátummal,tedd ugyanezt a mérlegeléssel.Kéthetente centizz,és mérecedj.Sokkal látványosabb lesz a változás.

Sok sikert.

2010. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

oké értem de kb 3 hónap alatt így letudok fogyni??


köszi.:)

2010. jan. 29. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egészségesen étkezel és nem drasztikusan megvonod magadtól a fontos tápanyagokat, akkor én egy kicsit többet tippelnék 20 kilóra... olyan 4 és fél hónapot.

Én is diétáztam és sportoltam, 1 hónapig teljesen megváltoztattam az életemet a helyes életmóddal és azóta is tartom, és nem érzek kényszert, lehet, hogy abba se fogod hagyni és élvezni fogod a további sportolást és az édességekhez is ritkábban nyúlsz! :D

Sok szerencsét!

2010. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!