Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata vibra tone-nal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

ilyen vibrációs öv, alakot formálni szeretnék vele, elhízva nem vagyok. Arra jó?

Légyszi olyanok írjanak, akik már használták, vagy egy kicsit legalább értenek hozzá, mert nem szeretem az olyan válaszokat, hogy "Hülye vagy, minden ami a tvshop-ban van az szar" És hasonlók úgy, hogy ki sem próbálták.


2010. jan. 28. 23:03
 1/2 maundrel ***** válasza:
47%
akkor bocsi előre is mert én még nem használtam... de ha nincs rajtad felesleg akkor TALÁN használhat. Mert ugye úgy reklámozzák hogy ez a valami az izmokat erősíti.. csak mondjuk annyiból fura hogy ha valakinek mondjuk nagy a hasa -ilyenek szoktak lenni a tv-ben, mint előtte/és utána - szóval először még nagy a hasa majd egy utána képen már lapos-esetleg még kockás is-..és elvileg csak ezt az övet használta...ez azért egy pöppet sántít...hiszen a zsírt csak diétával lehet leadni/és mozgással... ha csak az izmaidat erősíted akkor a zsír alatt nő az izom, de a zsír még ott marad.. :S:S szóval már itt sántít a reklám. és valahol azt olvastam-lehet h itt:)- hogy káros lehet a szervekre.-de ezt csak olvastam-
2010. jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvosként, dietetikusként és személyi edzőként azt mondom nem ér egy forintot se. Azzal, hogy valami rángatja a testedet nem fog történni semmi... Egy autót ha tolnak nem fogy belőle a benzin... Ha bealtatom a kutyámat, és álmában rángatom 2 órán keresztül, akkor nem lesz formásabb... talán vicces, de talán így érthető... vagy fogom a gyerekemet aki lusta sportolni, és, hogy formásodjon rázogatom napi egy órát...ugye, hogy hülyeség? :)
2010. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!