Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális 3...

Szerintetek ez normális 3 hete tértem át paleora és 4 kilot fogytam?

Figyelt kérdés
napjába vagy 5ször 6szor eszek. éhesnek nem éreztem magam.

2014. nov. 18. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg pótoltad a hiányaidat, és kimozdultál az egyensúlyi pontból, amibe a szervezeted beállt korábban.
2014. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért azt tartsuk észben, hogy ez nem azt jelenti, hogy 4 kiló zsírból fogytál. Valószínűleg víz is ürült a testedből. Ez nem gond, csak szólok, hogy nehogy azt hidd egy folyamatosan így lesz. Először azoktól szabadul meg a test amitől a legkönnyebben tud. Sajnos a zsír nem ezek közé tartozik.


Nagyon boldog vagyok, hogy végre egy kérdező is leírja ezt: "napjába vagy 5ször 6szor eszek. éhesnek nem éreztem magam." Bárcsak mindenki megtapasztalná ezt és nem oltári butaként enne.

2014. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az inzulinom miatt kell többször étkeznem de már kezdek hozzá szokni. és már teljesen normálisnak tűnik. csak azt nem értem miért nem kezdtem már el korábban így táplálkozni.sokkal több energiám van nem vagyok fáradékony, és a székrekedésem is megszűnt. :)
2014. nov. 18. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Második, most térek át a napi 2 étkezésről a napi 1-re, mindig jóllakott vagyok és így végre fogyni is tudok, mert kevesebb kalóriával is megy ez.


Kérdező, mások is vannak így vele, s ahogy írták, ennek egy része víz, mert valószínűleg kevesebb szénhidrátot eszel paleóban.

Én nem fogytam semennyit, nagy feleslegből és oly kevés evéssel, amennyit bírtam, de ez a ritkább eset.

2014. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Negyedik: ha a te tested ezt preferálja, akkor természetesen csináld így. Ha az egyszeri étkezés nem vezet oda, hogy estére mégis bezabálsz és az egyszeri étkezés fedezi mindazt a tápanyagot amire szüksége van napi szinten, akkor csináld. Senki sem egyforma, a legtöbb embernek (köztük nekem is) az segít tartani a diétát, ha kevesebbet eszem többször.
2014. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Végre egy toleráns ember (az előző hozzászólásodból ez még nem látszott), kevés ilyen van a gyk-n.. A legtöbben azt hiszik, mindenkinek ugyanaz való, pedig némelyikünk nagyon szenvedne attól, ami sokaknak bejön. Én sem próbálok rávenni másokat a saját stílusomra, maximum megmutatni, hogy így is lehet, túl sokszor olvasok valótlanságokat arról, hogy mit kell feltétlenül kerülni fogyáskor, hogyan tuti nem lehet fogyni... Ezek között olyanok is vannak, amiket sokan direkt és sikerrel alkalmaznak, fogynak vele... Főleg a zsírkerülés szokott zavarni, annak veszélyei is vannak.


Eléggé egészségtudatos vagyok és hedonista is, s a jelenlegi étkezésem minden feltételt teljesít, amit írtál :)

Késő este vagy éjszaka maximum almát és nyers zöldséget eszem, vágyom a friss lédússágukra, főleg ilyen időben (nyilván máskor is eszem nyerset, nem azért esek rájuk, mert máskor nem). Ez egyesek szerint szentségtörés (legalábbis az alma), de ettől nekem nem esik rosszabbul. Nem hiszek benne, hogy ez ártana, sőt.

Bár a ketogén diétámnál rezeg a léc, lehet, hogy tartok egy félig nyersvegán időszakot. Ami nem akar kényelmesen menni, azt nem erőltetem.

2014. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!