Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? (TÖBBI LENT! )

Ez normális? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

Szóval, körülbelül 2 hete csinálom azt, hogy bem viszek tízórait az iskolába. Vagy otthon hagyom, vagy elfelejtek venni/csinálni. Műanyagflakon persze mindig van nálam, azt szojtam vízzel feltölteni. Iskola után, amikor hazajövök, nem eszek semmit. 14-16 között szoktam enni, normál mértékben (Pl.: egy tányér leves, egy tányér spenót, értitek). Viszont naponta 2l vizet, vagy többet iszok. Úgy érzem fogytam egy keveset, körülbelül 2 kilot. Mérlegre nen merek ráállni, mert meg döbbennék, higy hú de kövér vagyok. De ma bezabáltam, és ki is hánytam, ffélreértés ne essék, nem hánytatom magam. Vasárnap csináltam, először és utoljár(!), mert nagyon fájt a gyomrom, szúrt meg stb. Aztán kiderült, hogy jól tettem, mert utána rendesen hánytam és jobban is lettem. Na, a kérdésem az, hogy ez normális-e? Nagyob rossz-e ez a szervezetemnek?

Köszönöm a válaszokat♡:))))♡♡♡:)



2014. nov. 14. 18:59
 1/5 anonim válasza:
Egy tányér leves és egy tányér spenót????? Dobod el azonnal! El akarsz hízni? Egész nap nem eszel, utána meg bezabálsz? Csak vízzel 2 hétig ki lehet bírni, így feleslegesen éhezel..
2014. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyszer eszel,egyszer nem? ezzel így nem érsz el semmit.nem tudom,de ha fiatal vagy a fejlődő szervezetednek nem tesz jót.de ha felnőtt vagy az éhezés akkor sem megoldás..
2014. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szeretem a spenótot. Kifejezetten utálom. Amikor hazajövök a suliból, nem eszek rögtön. Mondtam, 14-16 között. Szoktam enni diót, tojást, tésztát, levest, főzelékeke, stb. Persze ezt nem így. Ki eszij diót tojással? :DDDDDDDD
2014. nov. 14. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A koplalástól fáj a hasad, amiatt zabáltál is be, hányni meg a hirtelen terhelés miatt hánytál.


Nagyon rossz úton jársz! Tönkreteszed a testedet, egészségedet! Amikor pedig végleg besokkalsz, még a mostaninál is jobban elhízol.

2014. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én simán eszem a diót tojással, ez elég jó kombó ahhoz, hogy plusz zsír se kelljen hozzá, bár persze nem árt.


Nos. Egy tányér levest és/vagy spenótot enni ebédre NEM normál mérték, ezek ilyen kalóriaszegény kis izék. Még ha ennél mellé többször többet, akkor csak fura lenne, de gondolom, máskor sem eszel valami sokat.


Nem tűnik normálisnak. Miből viszel be tápanyagokat? Miért nem eszel rendesen? A bezabálás és hányás sem normális.

2014. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!