Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Béres...

Van itt olyan, aki Béres Alexandra dvd-vel szép combot, feneket varázsolt magának?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek. nekem a kihívás dvd van meg. Hetente hányszor használtátok és milyen hatásos?

Köszönöm.


2010. jan. 29. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Callanetic volt amikor csináltam határozottan emeltebb volt a popóm és a lábszáram is vékonyodott ( én arra való gyakorlatokat csináltam) biztos jó a Béres is.ja...és minden nap 20 perc.
2010. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Várom még a tapasztalatokat.
2010. jan. 29. 17:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Még futni szoktam. Attól nem lesz vastagabb?
2010. jan. 29. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább Rubint Réka
2010. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs sajna Rubint Rékás, mert nem bírom azt a majomkodó nőt. Fúj.
2010. jan. 29. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ezért választottam inkább alexandrát :D ahogy beliczai mondta rékánál az a fogsor zabért kiált :D:D (na jó, nem vonom kétségbe a tudását, de engem idegesít a stílusa). szóval béres a-t csinálom kb 3 naponta, és ha csak tehetem, lemegyek futni egy fél órát este. még nem sok változás van :S igazából előbb a zsírt kéne eltávolítani, aztán meglátjuk
2010. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 22:26-os!


És Te mióta csinálod így? Írj már, kérlek egy nevet, hogy tudjam miket írsz. Bár nem írtak sokan, de nem lehet tudni.

Nekem is az a problémám. Kijárok futni, sokat segített kb 1 hónap után kezdtem érezni. Feszesít, és mintha összébb ugrott volna a fenekem, de tiszta háj még mindig, meg óriási a combom. Elkezdem a bérest is, mert van ugyan de nem használom. beitatom a futás mellé heti 3 napra.

2010. jan. 30. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!