Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is lenne löttyedt megmarad...

Így is lenne löttyedt megmaradt bőr?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éves vagyok,van rajtam egy jó nagy súlyfelesleg,viszont nem annyira látszik,mert eloszlik.(Azért írom le,mert láttam már oylat hogy írták,hogy ha még fiatalabb korban fogyunk,és nem egy helyen van a sok zsír akkor kevésbé marad meg a bőr)

Tehát nem fogyókúrázni szeretnék,se diétázni,hanem életmódot váltani,mert nem érzem magam így jól,és mikor rám jön az a "mozogni akarok"dolog akkor senki nem jön el velem futni stb,és úgy vagyok vele hogy hagyom,viszont ezt hanyagolni fogom,mert amint említettem életmódot szeretnék változtatni,és egy enyhe szálkásabb testet is.

Már pár hete minden nap megcsinálom a 20 fekvőt,50,felülést,50 guggolást,kardiozok.(Idő folyamán persze többet fogok csinálni mindenből,de tudom,hogy először vissza kéne hozni az ellustult izmaimat a mozgásba)

Persze próbálok kevesebbet enni,nem olyan zsíros,cukros szarokat amiket eddig ettem,és este 5-6 után már abszolút nem szoktam étkezni.

A kérdésem az lenne,hogyha még a leadott kilók után is folytatnám az edzéseket ugyanígy,vagy talán még intenzívebben akkor is maradna rajtam kinyúlt bőr?

Ha lehet a szavakat válogassuk meg a válaszokba,és előre köszönöm őket!



2014. nov. 22. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A te életkorodban ezzel még nem kell számolni.
2014. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor semmi esély arra hogy megmarad a bőr?

Nagy feleslegről van szó! Csak eloszlik.

2014. nov. 22. 22:50
 3/8 A kérdező kommentje:
A bőrömön vannak ilyen kis csíkok is,narancsbőr vagy nem tudom mi ez.Az előfordulhat?Ha igen tudom kezelni?
2014. nov. 22. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló? A jó nagy súlyfelesleg nem biztos, hogy ugyanazt jelenti neked is és nekem is.
2014. nov. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"A bőrömön vannak ilyen kis csíkok is,"


Azok striák, mivel hegek, így örökre megmaradnak.

2014. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb 20-25 kilót szeretnék fogyni
2014. nov. 23. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
És miért nem vagy hajlandó leírni a súlyod és a magasságod?
2014. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
160-162 centi 80kiló
2014. nov. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!