Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te hogy szabadultál meg a...

Te hogy szabadultál meg a felesleges kilóktól? Légyszi írd le részletesen.

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 21:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondhatni kalóriaszámolással, de csak kb. az első hónapban számoltam pontosan, aztán megszoktam, miből mennyit lehet, miben van több,miben kevesebb kcal és azóta már megy kalkulátor nélkül is. A lényeg a mérték...ehetsz lényegében akármit, csak nem szabad túlhaladni a keretet. Ha belegondolsz hogy pl. egy tábla csoki 500+ kcal, és ezen kívül még jól kell laknod egész nap, mindjárt nem tűnik olyan jó ötletnek megenni :) DE ugyanakkor én semmivel sem vagyok úgy, hogy sosem eszem, csak pl. nem étkezés után nyomok be tábla csokit, hanem uzsonnára eszem egy szelet sütit, vagy ilyesmi. Meg lehet szokni, nem éhezem, ha éhes vagyok, eszem valamit. 25 kg ment le júniustól, még hátravan kb. 5. Ez a módszer szerintem mindenkinek alkamasnak kéne,hogy legyen...
2014. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!