Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így szerintetek jó? (...

Ez így szerintetek jó? ( részletesen lent)

Figyelt kérdés
Szóval fél éve szültem van még rajtam 3 kg plusz de én 5 kg szeretnék leadni múlthéten megkezdtem Béres Alexandra 21 lépéses diétáját ezen kívül nap 30-40 perc Rubint Réka vagy Norbi sajna ennyiket alszik a babám szóval ennyire van időm plusz egy 12 perces Béres Alexandra hasizom meg egy 5-10 perc hullahopp sajna ezt nem egyszerre csinálom, 2 részletben egyszer csak 30-40 perc edzés és a második alvásánál a hasizom és a hullahopp karika! Mennyire lesz ez így hatásos? A válaszokat köszönöm

2014. jan. 7. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így is jó lehet.A hangsúly az étrenden van.
2014. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van jobb erősítés, és több gyógytorna kellene.



Illetve fogyókúra kategóriában kérdeztél és szó sem esett étkezésről. Ez így nem éppen hatékony, a nők többsége csapnivalóan eszik.

2014. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem írtam az étkezést de belinkelem : [link]

e szerint eszek ,pontosan így!

2014. jan. 7. 15:28
 4/11 A kérdező kommentje:
ez így már jó ennyi edzéssel?(azért írtam a fogyókura részbe mert fogyni szeretnék de ezt nem mozgás nélkül szeretném koplalással mint a legtöbben)
2014. jan. 7. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Hagyományos (betegségipari) dietetikát követ ez az étrend így első ránézésre, ebből csak hormonzavarok, gyulladásos betegségek, rák.. származik.


Rövid távon lehet segíti a fogyást, mert ha nem eszel sokat.. fogysz. Aztán megbetegszel annyira, hogy így is hízol persze.


Ez nagyon rossz, érdemes elolvasni ezt:

(a hagyományos étkezési ajánlásokat gyógyszergyártók és élelmiszergyárak finanszírozzák, akik érdeke nyilván 1. hogy betegek legyünk és gyógyszereket vegyünk 2. hogy olcsó sz.art is megvegyünk drágán, ez üzlet)


[link]



Az ember hús és zöldségevő, ha jót akarsz magadnak akkor húson, tojáson, halon, zöldségeken, olajos magvakon és gyümölcsökön kívül nem eszel mást. Fogyás alatt nem a cukros gyümölcs és az olajos mag dominál.

2014. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de inkább kiírom a sport kategóriába is mert ezek szerint nem jó helyre írtam.
2014. jan. 7. 15:36
 7/11 A kérdező kommentje:
NE haragudj nem kötekedni akarok de bele olvastál az étrendbe? csak hús,gyümölcs,zöldség ,hal,yoghurt tejtermékek vannak benne!(amit én veszek meg a hentesnél és a piacon! )
2014. jan. 7. 15:44
 8/11 A kérdező kommentje:
jh és én cukrot használok édesítő helyett és nem nézem ,hogy light vagy nem light ! minden képen elfogom olvasni amit linkeltél és köszönüm a válaszod!
2014. jan. 7. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Joghurttal lesz gond, hosszú távon. :)
2014. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt nem is szeretem annyira szóval azzal biztos :D CSerélni fogom valami gyümire
2014. jan. 7. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!