Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitség! Hogyan tudnék 96-os...

Segitség! Hogyan tudnék 96-os csipőből 3 centit faragni?

Figyelt kérdés
Na szóval tudom,tudom nincs helyi fogyás, de ezt a három centit augusztus 22-ig le szeretném faragni. Ekkor megyek Bécsbe vásárolni, egyszeri lehetőség és 36-os nadrágot szeretnék venni. Egészségesen étkezem, napi 5x eszem össz. 1000-1200 kalóriát. Emellett szinte minden nap biciklizek napi fél órát vagy gyaloglok másfelet. Holnaptól kezdve napi kétszer egy óra táncedzésem is lesz. Emellett csinálok egy edzéstervet(hétfő-combnap,kedd-has,szerda-kar,csütörtök-láb,péntek-jóga,láb+100guggolás,50tricepsz) ami olyan napi 45 perc. Ezzel szerintetek el tudom érni? Ja egy másik segítség hogy aki 36-os nadrágot hord hány centi a csipője? Nézegettem oldalakat és azt írták olyan 92-93, de azért ez remélem igaz.

2014. aug. 5. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Testsúlykilogrammonként 2-3g fehérje, 1-1.5g szénhidrát és 1g zsír (50% telített 50% telítetlen).

Edzések után azonnal fehérje bevitel, t.k x 0.5g (70kilós embernél 35g). Protein turmix a leggyorsabb pl. Iso Whey Zero vagy valami hasonló amiben magas a fehérjetartalom.


Erre a kis időre csirkemell, párolt zöldség páros plusz kis rizs szénhidrátnak. Napi 1 teáskanál lenmagolaj és 1.000 mg C-vitamin minimum.

Nekem soknak tűnik az edzés, szinte nincs idő a regenerálódásra.

2014. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az elso valazolonak koszonom szepen:)

A masodiknak pedig, kepzeld nem unalmas az eletem, keszulok krt nyelvvizdgamra, ketnaponta alszanak nalsm ismeroseim, ezen kivul mint irtam tancolok is, sak gondoltam megkerdezem ami ugy 5 percembe telt, de latom neked eleg unalmas ahhoz hogy velem foglalkozz. Ez egy olyan oldal, ahol lehet kerdezni es masok segitenek, hat nem tudom te miert vagy itt mert segiteni azt nem tudsz:)

2014. aug. 5. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!