Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy hetente 0.5kg-ot...

Ahhoz, hogy hetente 0.5kg-ot fogyjak mozgás nélkül jó ez az étrend?

Figyelt kérdés

Tegnapi étkezéseim

1. Tükörtojás + nagymama grillezett diós kecskesajtja + kávé eritrittel és házi mandulatejjel

2. Pár csokigolyó(holland kakaópor+darált kesudió+kis kokuszolaj+eritrit+rumaroma)

3. Húsleves tészta nélkül és gombapörkölt karfiollal

4. Cukkinislepény(cukkini, kecsketúró, tojás, fűszerek keveréke)

5. Alaszkai tőkehalfilé rukkolával és citrommal

6. Csirkemellsonkába göngyölt camambertsajt


2014. nov. 27. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb. egesz nap eszel valamit, nem mozogsz. Szerinted fogsz fogyni?


Mozgas nelkul felejtsd el a fogyast.

2014. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :) Nos, mivel nem tudom a mennyiségeket és magadról sem írtál semmit, nem tudhatom a választ. De ha megfelelő kalória jön össze így s van felesleged, akkor szinte tuti a fogyás.

A felsorolt ételek nem túl kalóriadúsak (a csokigolyó igen, de abból nem eszel sokat), tetszik az összetételük, teljesen esélyes, hogy rendben van.

Nem tudom, miért baj valakinek, hogy az uralkodó trend alapján sokszor keveset eszel...


Bárki bármit is gondol, lehet mozgás nélkül fogyni, én is azt tettem és teszem. Ha a sétákat nem számoljuk, de abból sincs sok. Ami, megjegyzem, nem jó, a mozgás fontos, kell az egészséghez és segít is nekem a fogyásban. De fogyni attól még lehet nélküle.

2014. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem lustaságból nem mozgok, imádok konditerembe járni, de műtéten estem át, ami miatt az ágyat nyomom és rám szaladt néhány plusz kiló! Gondosan válogattam össze az étrendem és azt hittem, hogy azt fogják mondani, hogy kevés, és ajánlanak még hozzá valamit, nem hogy sok :D Nem tudom a pontos kalóriatartalmat, de a szénhidráttartalom alacsony és ez a lényeg.

165cm/65kg/19/L

2014. nov. 27. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Műtét utáni fogyókúra lassíthatja a felépülést. Kezdj el mozogni annak megfelelően, hogy mikor volt a műtét és hogy milyen műtét volt! Nyilván nem kell egy sérv vagy ilyesmi műtét után 3 héttel futni menni, vagy a konditeremben kikötni, de menj sétálni, jót tesz az anyagcserének és a vérkeringésnek. Amúgy sem fog tudni senki semmit mondani erről az étrendről, mivel mennyiségeket nem adtál meg és napi kalóriaigényedet sem ismerjük, sőt sem a súlyodat, sem a túlsúlyodat sacperkábére. Amúgy jófej nagymamád van, hogy mindennap grillez kecskesajtot! Mellesleg nem javaslom, hogy minden nap ugyanazt edd, mert ez nem csak vitaminhiányhoz vezet, de rohadt unalmas is.
2014. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!