Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tudok minél...

Milyen módszerrel tudok minél hamarabb néhány kilót leadni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, 165/49

2014. nov. 27. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Miért is lenne fontos? Így is vékony lehetsz számok alapján. Könyörgöm, ne akarjon már mindenki gebe lenni
2014. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van egy jó módszerem, de nem mondom meeeeeeeggg, mert eddig akármikor leírtam csak agymosást kaptam!!


De tudod mit, azt tanácsolom helyette, amit itt mindenki: Egyél egészségesen, nagyon keveset, válasz valamilyen divatos diétát és tornász nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon sokat. Annál nincs hatásosabb... Ha meg mégsem hat, akkor tedd fel te is a sorban 100x-ra, hogy: Miért nem tudok lefogyni?


Amúgy meg, ha beírod az adataidat, a 165/49-et egy BMI kalkulátorba azt dobja ki neked, hogy (és ezt onnan másoltam ki):

"ÖN SOVÁNY

Ön egy kicsit sovány. Ez lehet alkati dolog, de az is lehet, hogy helytelen étkezési szokások állnak a háttérben. Ha az utóbbi időben tapasztalt hirtelen súlycsökkenést, mindenképpen forduljon orvoshoz. Ha Önt nem zavarja a „pehelysúly” és egészséges, akkor akár az átlagosnál hosszabb életre is számíthat. Amire érdemes vigyázni: ha Ön elmúlt negyven éves, méresse csontsűrűségét, a vékony testalkatú nőket ugyanis sokkal nagyobb mértékben fenyegeti a csontritkulás, mint testesebb társaikat."


Szóval, minek akarsz fogyni?

2014. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felettem lévőnek ment a like... az a 165/49 már így sem az a dundi kategória.. 165 centihez 55+kg a normális (minimum), miről is beszélünk? :)) Ha valamelyik testrészeddel van a gond, ami sejthető, hiszen a 49kg már így is kevésnek számít, akkor javasolnék valamilyen sportot.
2014. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit cikizitek? Lehet hogy 165 kg és 49 éves... :D :D :D
2014. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg az is lehet,hogy nemcsak 49 éves hanem eredetileg is szőke, ))
2014. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!